"АвтоТехноЛенд", шахрайство з ремонтом - Страница 6 - Наша безопасность - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

"АвтоТехноЛенд", шахрайство з ремонтом

Шахрайство псевдоремонт

  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 121

#101 ВНЕ САЙТА   Des

Des

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 16 Feb 2007
  • 2014 сообщений
  • Авто: Suzuki Samurai 3,5 шт :)
  • Имя:Андрей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 11 October 2019 - 07:31

Я картинку вижу.



#102 ВНЕ САЙТА   serjj

serjj

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 11 Sep 2019
  • 5 сообщений
  • Авто: Hover
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Одесса

Отправлено 11 October 2019 - 10:11

и я картинки не вижу



#103 ВНЕ САЙТА   Тёма

Тёма

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 25 Jan 2015
  • 58 сообщений
  • Авто: GreatWall Haval H3
  • Имя:Артём
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 11 October 2019 - 10:24

Вставлял через ссылку, вчера была, а сегодня и я не вижу фото.

Попробую ещё так

 

Прикрепленный файл  IMG_20191010_131650.jpg   214.67К   1 Количество загрузок:

 

https://photos.app.g...DiSFWm9F8h5qRJ9


Сообщение отредактировал Тёма: 11 October 2019 - 10:25


#104 ВНЕ САЙТА   serjj

serjj

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 11 Sep 2019
  • 5 сообщений
  • Авто: Hover
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Одесса

Отправлено 11 October 2019 - 12:23

о, теперь видно


Хорошо что вовремя открыл, а то пришлось бы проверять работает ли гарантия.

 

 

жесть ...


  • Vrubel это нравится

#105 ВНЕ САЙТА   Koya

Koya

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 10 Dec 2007
  • 951 сообщений
  • Авто: 1996 Ford Bronco 5.8
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львов

Отправлено 13 October 2019 - 00:39

прикольно... походу динамометрическим ключем стоит все перетянуть



#106 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 2001 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 13 October 2019 - 07:39

 динамометрическим ключем стоит все перетянуть

Да-да....и начать с того "механика" . который это собирал269.gif



#107 ВНЕ САЙТА   Тёма

Тёма

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 25 Jan 2015
  • 58 сообщений
  • Авто: GreatWall Haval H3
  • Имя:Артём
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 14 December 2023 - 12:24

Ось і прийшов фінал історії з ремонтом.

  • Частина проблем вилізла швидко, але я вже не писав
    • був не прикручений генератор, вчасно побачив, не встиг випасти
    • кріплення кондиціонера на половині болтів
    • був пошкоджений датчик положення колінвала і він швиденько накрився
    • не було хомута на патрубку охолодження, на тому що йде від дроселя, за мотором. Я встиг від'їхати на 400км від Києва до того як шланг все ж таки знявся.
    • не був зажатий болт привода ГРМ на коліні - з'явився люфт, лопнула шпонка, але нічого не розпалося і не провернулося.
  • З часу ремонту я їздив не багато і проїхав за цей час трохи більше 20К. І ось почалися проблеми з щеплення і було знайдено що у є значні продольні переміщення колінвала. А сталося це тому що випало півкільце("Шайба разбега к/вала")

Чому так сталося? 

Воно стояло не тим боком. Канавками до блоку, тильною стороною до колінвала. Як результат воно вигризло в коліні достатньо глибоку канавку щоб туди повністю поміститися і провернутися.

 

Як результат

  • коліно стерло на блокові фіксатори і шайби там вже триматися не будуть.
  • на коліні також виработка така що там ніякі ремонтні кольца вже не поставити.
  • всі вкладиші/вали погризло стружкою
  • в маслонасосі борозди від стружки

 

https://photos.app.g...yhiS4chve7NLYR6

 

Прикрепленный файл  20231205_185350.jpg   124.18К   0 Количество загрузок:Прикрепленный файл  20231205_185359.jpg   110.73К   0 Количество загрузок:Прикрепленный файл  20231209_151115.jpg   80.35К   0 Количество загрузок:Прикрепленный файл  20231209_151124.jpg   97.21К   0 Количество загрузок:Прикрепленный файл  20231209_151135.jpg   90.71К   0 Количество загрузок:

 

ще і зібрали на герметик який засох в наче цемент і не хоче зніматися

Прикрепленный файл  20231211_121313.jpg   124.59К   0 Количество загрузок:


Сообщение отредактировал Тёма: 14 December 2023 - 12:29


#108 ВНЕ САЙТА   Namiz

Namiz

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 15 Jun 2008
  • 255 сообщений
  • Авто: Все 4х4
  • Имя:Санек
  • Пол:Мужчина
  • Город:Днепр

Отправлено 15 December 2023 - 01:06

Ух сколько времени то прошло... 



#109 ВНЕ САЙТА   БармалеЙ

БармалеЙ

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 13 Apr 2010
  • 3159 сообщений
  • Авто: GW Pegasus АТ ПРИЗРАК, LS400, эвакуатор
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев, Полесье

Отправлено 17 December 2023 - 17:13

При чем тут время? 20000км......И это при том что сам то мотор далеко не старый. Артем нужна будет помощь звони. Телефон в подписи. В киеве я уже все закрыл. 



#110 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 2001 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 17 December 2023 - 20:30

От дивуюсь людям....тема стара, рукожопіє майстрів бачив. Накой оце писати тепер??? Чому не поїхав до нормальних майстрів та не переробив косяки??? Як вважаеш, що зробили негарно....пишеш про це й більщ нічого не робиш....так й їздиш на машині, зробленій через жопу??? Це вже косяк топікстартера....100% ний.



#111 ВНЕ САЙТА   Namiz

Namiz

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 15 Jun 2008
  • 255 сообщений
  • Авто: Все 4х4
  • Имя:Санек
  • Пол:Мужчина
  • Город:Днепр

Отправлено 18 December 2023 - 14:19


При чем тут время? 20000км......И это при том что сам то мотор далеко не старый. Артем нужна будет помощь звони. Телефон в подписи. В киеве я уже все закрыл. 

Да потому что 4+ годапрошло. Про пробег я ни слова не написал - и дураку ясно что 20к ни о чём. 



#112 ВНЕ САЙТА   Vrubel

Vrubel

    Дока

  • ORM
  • PipPipPip
  • Регистрация: 09 Apr 2006
  • 6097 сообщений
  • Авто: Nissan Patrol Y61, BMW 540
  • Имя:Денис
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев, Летки

Отправлено 20 December 2023 - 09:04

а мне интересно было, пишет человек, что плохого?

Тут и так конфы не осталось. 


Сообщение отредактировал Vrubel: 20 December 2023 - 09:05

  • AxiD, БармалеЙ, bizl и еще 1 это нравится

#113 ВНЕ САЙТА   Тёма

Тёма

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 25 Jan 2015
  • 58 сообщений
  • Авто: GreatWall Haval H3
  • Имя:Артём
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 20 December 2023 - 10:38

Те що було зовні видно, було перероблено. Робити капіталку повністістю, бажання не було. Ідея була така що якщо щось накриється то вже потім розбирати. Але я ж не чекав що це щось потягне і блок за собою.

 

А пишу я тут зараз, тому що звучала думка "Навіщо про це зараз писати, ось якщо щось зламається, то потім вже звертайся з претензіями". І ось воно зламалося. Не одразу, наче як і для претензій пізно. Але зламалося воно не просто так, є явний косяк зборки. Я розумію що ні хто нічого не компенсує і двигун я на те ж саме СТО не повезу переробляти. Пишу щоб люди бачили що так буває.



#114 ВНЕ САЙТА   rebel

rebel

    Юнкер

  • ORM
  • Pip
  • Регистрация: 03 Nov 2005
  • 730 сообщений
  • Авто: ТЛК80, Шкода
  • Имя:Роман
  • Пол:Мужчина
  • Город:Украина

Отправлено 21 December 2023 - 19:11

А что б не листать кучу страниц, что было изначально? И как договорились? Для полноты картины, так сказать.
  • bizl это нравится

#115 ВНЕ САЙТА   ARAVI

ARAVI

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 03 Oct 2014
  • 1610 сообщений
  • Авто: Элька
  • Имя:Дмитрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киевская Русь

Отправлено 22 December 2023 - 16:18

Ото лодарь, сколько тех страниц...



#116 ВНЕ САЙТА   PAVLOFF

PAVLOFF

    ЮЗВЕРЬ

  • Администратор
  • PipPip
  • Регистрация: 20 Aug 2004
  • 4427 сообщений
  • Авто: ML500, Range Rover Classic, ЗАЗ 1102
  • Имя:Даниил
  • Пол:Мужчина
  • Город:Эта солнечная система

Отправлено 23 December 2023 - 16:09

Нажаль і Я мав сумний досвід з СТО "Autotechnoland". 
Вибір СТО був не усвідомлений, так сталося що у мене порвався ремінь ГРМ, я написав в СОС, відгукнуся Стас(DarkShamann), порекомендував мені Автотехноленд і відтіг туди. До Стаса в мене притензій немає, я йому вдячний за допомогу. Як і Гліб я поїхав туди з думкою що, Пашу всі знають і погано бути не може. Відгуки я не шукав, просто довірися людині.
 
Початок був не поганий, машину обіцяли зробити за тиждень. Щоб пришвидшити покупку запчастин попросили заплатити наперед, на що я погодився. До оплати все було добре, проблем з комінікацією я не помічав.
 
Потім почалися проблеми з токарними роботами і запчастинами, машина у них простояла декілька місяців. У них були абсолютно всі запчастини щоб зібрати низ двигуна, але вони цього не робили - чекали ГБЦ, яку я відвіз до свого токаря через відмову їхнього. Але це не проблема, Паша казав що низ збирати то на день роботи, будемо чекати доки все буде.
 
І от ГБЦ готова, привожу її Паші, він говорить що черга, почнемо збирати через декілька днів. 
 
Далі продовжуємо спілкування в телефонному режимі:
* проходить пару тижнів - скоро почнемо
* ще тиждень - так вже збираємо
* ще тиждень - майже зібрали, на наступному тижні ставимо двигун на машину
* ще декілька тижнів - моторіс захворів, в лікарні
 
Потім почався ігнор. Паша якщо і відповідає на дзвінки, то говорить що передзвонить через 5 хвилин - але він так жодного разу мені і не передзвонив.
 
Увесь цей час я просив ще список запчастин за які я заплатив. Але Паша їх мені показати не може - винен менеджер по запчастинах. Менеджер то забув, то хворіє, то ще щось.
 
І от я приїзжаю на СТО і бачу що двигун такий же розібраний як і в перший день. Ніхто нічого збирати і не починав. Моторіс взагалі вже давно звільнився.
Так як за запчастини я вже заплатив і двигун розкиданий по всьому СТО, просто так забрати машину я не міг. Довелося чекати доки на СТО знайденться інший майстер і збере двигун.
Машина простояла на СТО трохи більше 4 місяців, або рівно два місяці з моменту коли я повернув їм ГБЦ і у них були всі запчастини.
 
Список запчастини я зміг отримати тільки коли двигун був вже зібраний і стояв на машині.
І звичайно ж: старих запчастин немає - Паша каже "Глянь який там бардак, там же нічого не пожливо знайти"; від нових упаковок не залишилося.
 
 
Що я побачив коли забирав машину після капіталки:
- по телефону Паша казав що все працює нормально, а машину я забрав з чорним димом і холостими більше 2К.
- машина димить чорним
- горить чек. Помилки ніхто не дивився, Паша каже що у нього комп не підключається. Хоча я потім без проблем підключився і зчитав помилки.
- мітку датчика фаз яка стояла на шестерні розпредвала загубили. Коли я знайшов цю проблема: Паша сказав що її там не було і я їздив так. А як збирали у них чомусь не виникло питань чуму датчик є, а мітки немає.
- MAP не підключили. В шланг який йшов до нього вкрутили шуруп.
- шланг вентиляції картерних газів що йде за дросель не підключили.
- болти на моторі не всі.
- воздуховод від фільтра до дроселя повний пилу який там назбирався за 4 місяці.
- на двигун не прикрутили масу. Два кабеля з трьох залишилося просто висіти в повітрі.
 
І це тільки те що можно було побачити просто відкривши капот, нічого не розбираючи.
Пропонував Паші що я заплаку половину і якщо за тиждень нічого не станеться і всі косяки будуть виправлені, то заплачу решту, але він відмовився. Каже "Работу то ми сделали и знаешь со всеми машинами коріе уезжают не заплатив что то случается". Никаких скидок/гарантий получить не удалось... 
Гарантія на словах є, але я зовсім не вірю що вона працює і якщо щось станеться я б не хотів знову ремонтувати у них.
 
На наступний день після виїзду з СТО я зняв кришку і глянув на ремінь ГРМ і ось що я побачив:
* Маркування на ремені вже стерлося(пробіг менше 20км), на якому нормальному реміні воно стираеться в перший день?
gC2xWjhZFYwsurqOBTy2IOVq9ok92oxF_VCi-EvM
* На Autotechnolend кажуть що це CONTITECH(CT-1016). Відомий факт що маркування Contitech має стандартний формат і текст там білий, червоного нічого немає.
  Паша це пояснив так: "Они разные бывают, у кого то белые, а у тебя красные буквы. В чем проблема?"
* Масляна полоса по краю ременя - "Но она же вытирается - все с ремнем хорошо"
K-MaqZ7wuONP6LhxxiuJ44FrsvikPJu8JFRjwjsT
* Край ременю вже відділяеться.
c0mXXI-s4nJuKUL_krOqVKGLDB2QDlGD9LYLOn2L
izMQ5GF0Gm5jCKcBe_WLVLbRqR0Z8U9tXC9KN_D4
* Підозрілі як для нового ременю і роліків сліди.
uB1P6ASFHyUwjbysbH8eXOGW2iLqygBa4m9AZHOb
 
Ні в чому з цього Паша проблем не помітив, сказав що все нормально, можна їздити так.
 
Навіщо я про це все пишу: Я розумію що цена це вже не допоможе, але маю надію що цей відгук про СТО "автотехноленд" потрапить в топ видачі гугл і допоможе наступним потенційним клієнтам.

Кому лень листать.

#117 ВНЕ САЙТА   Itonix

Itonix

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 17 Nov 2016
  • 123 сообщений
  • Авто: TLC80 1FZ-FE `93
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 24 December 2023 - 15:38

Исходя из своего опыта - да, похоже на правду. Вроде и пытаются помочь, выглядят что знают как технику ремонтировать, но с коммуникацией - беда, сроки - в порядке вещей договориться на конкретный день/время забирать машину, приезжаешь, а её прямо при тебе доделывают еще пару часов. Дозвониться/дописаться очень сложно. Могут поставить б/у деталь не проверив ее (заменённый радиатор потек почти сразу), получить список что ремонтировалось и сколько стоило - сложно. К сожалению не сразу узнал про ORM и изначально попал в "Автотехноленд", несколько раз там "чинился" :( а в ОРМ потом пришлось много переделывать после них

#118 ВНЕ САЙТА   графит

графит

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 29 Jan 2013
  • 307 сообщений
  • Авто: bmw, Патрол
  • Имя:Алекс
  • Пол:Мужчина
  • Город:Харьков

Отправлено 25 December 2023 - 18:28

Исходя из своего опыта - да, похоже на правду. Вроде и пытаются помочь, выглядят что знают как технику ремонтировать, но с коммуникацией - беда, сроки - в порядке вещей договориться на конкретный день/время забирать машину, приезжаешь, а её прямо при тебе доделывают еще пару часов. Дозвониться/дописаться очень сложно. Могут поставить б/у деталь не проверив ее (заменённый радиатор потек почти сразу), получить список что ремонтировалось и сколько стоило - сложно. К сожалению не сразу узнал про ORM и изначально попал в "Автотехноленд", несколько раз там "чинился" 3.gif а в ОРМ потом пришлось много переделывать после них

Печальный опыт. 


  • Itonix это нравится

#119 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 2001 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 25 December 2023 - 19:39

Ото ж і воно....треба ділитись досвідом а не ставити штампи. Шахрайство та роз3,14здяйство - різні речі, хоча результат однаковий. Але ставлення саме до людини а не СТО - різне. З Пашей знайом особисто....в ипіня разом поїхати , побухать - та залюбки. Гарна компанейска людина, надійний товариш. Але на його СТО ніколи не їздив й не поїду. Саме про якісну роботу у всіх різні погляди. Такі теми потрібні щоб людям допомогти зробити всновки відносно того , на що вони можуть розраховувати а не для того, щоб ставити кліше  на людину. Відгук про роботу СТО та відгук про моральні якості хазяїна - не завжди одне й теж.


  • Marlon и Itonix это нравится

#120 ВНЕ САЙТА   imperator

imperator

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 04 Apr 2012
  • 2436 сообщений
  • Авто: лисапет с коляской
  • Имя:Митька
  • Пол:Мужчина
  • Город:ДНЕПРОПЕТРОВСК

Отправлено 26 December 2023 - 07:48

А что этот Паша просто не умеет нормально затянуть болты и проконтролировать метки ГРМ?
Обычно распи....йство в возрасте 40 с гаком означает что человек просто алик но не запойный и не может до кучи собрать мозги




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN