СТО - Страница 10 - Народ, подскажи !!! - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

СТО


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 209

#181 ВНЕ САЙТА   OCTAN

OCTAN

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 21 Jul 2013
  • 1524 сообщений
  • Авто: пузотёрный недопривод
  • Имя:Игорь
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киевская обл.

Отправлено 28 December 2013 - 15:43

Кстати, я вот тут прикинул, если куда-то будут перемещатся тексты, надо будет подправить ошибки :) А именно - не могу искоренить привычку с ЕТО вмето это... Сказывается недостаток общения на русском языке, Львов всетаки. Заранее извиняюсь за такие промашки.

а зачем что то менять, если Вам удобно то ми чудово розуміемо рідну мову, так якщо Ваша ласка пишіть так як Вам Шановний буде зручно! а по поводу карточки шикарнейшая мысль, тем более, что там 55дней без% и если денег на карточке больше чем кредитный лимит то можно оформить 10грн за каждые 100грн в месяц, так же Женю не оправдываю потому как не должно было это всё дело дойти до такой огласки , но всё таки нужно и его выслушать, я так думаю
P.S.Вам ще раз щиро дякую за таки толкомі теми :293:
  • ЛEШИЙ это нравится

#182 ВНЕ САЙТА   bruno

bruno

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 06 Nov 2009
  • 428 сообщений
  • Авто: Мото,Фуджик
  • Имя:Миха
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 28 December 2013 - 20:50

Занимаю место на галёрке. Никак ответчик не доберется до интернета. А может выжидательную стратегию предпринял? Или не до этого, конец года, зае6@лся на работе, а тут предъява такая :273:

Предъява нормальная, видать что то вразумительное ответить пока нечего, в таком случае надо решать вопрос с клиентом.

#183 ВНЕ САЙТА   chornohora

chornohora

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 09 Oct 2013
  • 5 сообщений
  • Авто: Suzuki
  • Имя:Yuriy
  • Пол:Мужчина
  • Город:Kyiv

Отправлено 30 December 2013 - 16:32

Это не промашки, промашки выше. :161:



Промашки це коли колір бамперу не співпав в автомобіля, при малюванні, чи коли двірники не працюють.

А тут з серпня місяця до ремонту ніхто не приступив навіть. Я погодився відкласти терміни, доплатив ще 1000 доларів, після того, як Женя попросив, не пресингував коли мені по закінченню термінів мені ніхто не подзвонив, і так далі. Якби я бачив що хоч якась робота зроблена, я б міг шукати місце для компромісу. Але нічого нема, тільки пусті слова.

Я не знаю, але поставте кожен в цю ситуацію, і запитайте себе, як би ви поступили, коли зворотнього зв"язку нема, директор на СТО розводить плечами і опускає очі, і просить зв"язуватися з Женею, ти бачиш що стадія ремонту нульова, ніяких матеріалів тобі ніхто не показав, і при тому тебе водять за носа (наприклад призначають місце щоб побачити матеріли, а потім зникають)....

єдине що рятує, що в жовтні, коли було видно, що нічого не зроблено, і коли я пішов на уступки жені, і доплатив ще 1000 доларів, я змусив з боєм оформити усі відносини договором в якому вказані і суми оплати і суми штрафів за прострочку. Зрозуміло, що Женя сам цього не заплатить, але документи в суд уже пішли, і тепер кожен день фінансово проти нього.

P.S. Щоправда, як з"ясувалося, юридично в структурі "Будтранс" з якою підписаний договір, женя ніде не відображений, і за розмовами це структура його тестя. Ну що ж я сподіваюся він не буде здивований, наявністю в них відповідних боргових зобов"язань.
  • Алекс и Новый это нравится

#184 ВНЕ САЙТА   Микрик

Микрик

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 13 Dec 2007
  • 3544 сообщений
  • Авто: Маленький Мул
  • Имя:Денис
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 30 December 2013 - 16:49

да у меня и пиво нагрелось и попкорн закончился...

#185 ВНЕ САЙТА   Алекс

Алекс

    Юнкер

  • ORM
  • Pip
  • Регистрация: 28 Aug 2007
  • 670 сообщений
  • Авто: Prado120, FJ
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:Куiv

Отправлено 30 December 2013 - 19:35

Я не знаю, але поставте кожен в цю ситуацію, і запитайте себе, як би ви поступили, коли зворотнього зв"язку нема, директор на СТО розводить плечами і опускає очі, і просить зв"язуватися з Женею, ти бачиш що стадія ремонту нульова, ніяких матеріалів тобі ніхто не показав, і при тому тебе водять за носа (наприклад призначають місце щоб побачити матеріли, а потім зникають)....

єдине що рятує, що в жовтні, коли було видно, що нічого не зроблено, і коли я пішов на уступки жені, і доплатив ще 1000 доларів, я змусив з боєм оформити усі відносини договором в якому вказані і суми оплати і суми штрафів за прострочку. Зрозуміло, що Женя сам цього не заплатить, але документи в суд уже пішли, і тепер кожен день фінансово проти нього.

P.S. Щоправда, як з"ясувалося, юридично в структурі "Будтранс" з якою підписаний договір, женя ніде не відображений, і за розмовами це структура його тестя. Ну що ж я сподіваюся він не буде здивований, наявністю в них відповідних боргових зобов"язань.

Упаси боже от такого сервиса, зря вы доплачивали, надо было не платить и бежать с такого сервиса. И очень правильно что написали об этом, чтобы другие знали.

#186 ВНЕ САЙТА   oleg

oleg

    Юнкер

  • ORM
  • Pip
  • Регистрация: 21 Jan 2005
  • 750 сообщений
  • Авто: 4х4 и другие
  • Имя:Олег
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев-Борисполь

Отправлено 30 December 2013 - 19:52

'chornohora' А чего ж вы сразу не почитали пару страниц назад в этой теме, http://www.offroadma...st__p__26358140

#187 ВНЕ САЙТА   chornohora

chornohora

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 09 Oct 2013
  • 5 сообщений
  • Авто: Suzuki
  • Имя:Yuriy
  • Пол:Мужчина
  • Город:Kyiv

Отправлено 30 December 2013 - 21:40

'chornohora' А чего ж вы сразу не почитали пару страниц назад в этой теме, http://www.offroadma...st__p__26358140



Так, я бачу вже що в нього шлейф...

Я вже підготував цілу серію документів, на підставі яких яких його "СТО" може просто втопитися в штрафах і перевірках, але з іншого боку розумію, що і час важкий, і може грошей нема, і розумію що різні ситуації бувають.

Але я бачу, що Lapunder нагло користався тим, що я не тиснув, і просто банально ігнорував. І як наслідок залишив мене на зиму без автомобіля, як наслідок я змушений був відмовитися від проживання в будинку за містом, і так далі, я вже не кажу про інші постійно незручності коли є мала дитина, коли ти за містом і без машини, про витрати взагалі мовчу спричинені відсутністю свого авто.

Тому я вирішив що я запущу цю репресивну державну машину одразу після свят, не зважаючи, що сам її ненавиджу, але бачу що інших варіантів нема. Шкода, якщо від цього безневинно постраждає підприємство його тестя, але той бачив на чому ставив печатку і підпис.

#188 ВНЕ САЙТА   shada

shada

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 25 Jun 2012
  • 173 сообщений
  • Авто: Тойота, Субарик
  • Имя:Роман
  • Пол:Мужчина
  • Город:Kyiv

Отправлено 31 December 2013 - 13:06

Да, вот как бывает, почитаешь и становится грусно от таких мастеров, но всетаки есть нормальные мастера, а конкуренция таких вот нерадивых сожрет и перемелет

#189 ВНЕ САЙТА   BOX4x4

BOX4x4

    Оффроуд-мастер

  • ORM
  • PipPipPipPip
  • Регистрация: 15 Mar 2005
  • 11769 сообщений
  • Авто: Wrangler TJ 4.0, TLC79 1KD-FTV, TLC80 1HD-FT
  • Имя:Владимир
  • Пол:Мужчина
  • Город:Ужгород

Отправлено 31 December 2013 - 20:32

Странно молчание Lapunder. Может он не в курсе, или уехал куда?

#190 ВНЕ САЙТА   OCTAN

OCTAN

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 21 Jul 2013
  • 1524 сообщений
  • Авто: пузотёрный недопривод
  • Имя:Игорь
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киевская обл.

Отправлено 31 December 2013 - 20:35

Странно молчание Lapunder. Может он не в курсе, или уехал куда?

на сколько я понял то ему сообщили, и ответил, что сейчас без интернета, только действительно молчание играет не в его пользу, а факты таки нужно сопоставить и тогда делать выводы......
  • ЛEШИЙ это нравится

#191 ВНЕ САЙТА   BOX4x4

BOX4x4

    Оффроуд-мастер

  • ORM
  • PipPipPipPip
  • Регистрация: 15 Mar 2005
  • 11769 сообщений
  • Авто: Wrangler TJ 4.0, TLC79 1KD-FTV, TLC80 1HD-FT
  • Имя:Владимир
  • Пол:Мужчина
  • Город:Ужгород

Отправлено 31 December 2013 - 20:49

Если в курсе и пытается отмолчаться, тогда дело дрянь.

#192 ВНЕ САЙТА   OCTAN

OCTAN

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 21 Jul 2013
  • 1524 сообщений
  • Авто: пузотёрный недопривод
  • Имя:Игорь
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киевская обл.

Отправлено 31 December 2013 - 21:03

всё может быть! но сегодня праздничный вечер и общаться лучше о хорошем! ребятам от всей души в Новом Году желаю, разрулить эту непонятку в кратчайшие сроки и остаться в хороших отношениях :502:
  • Кулик и ЛEШИЙ это нравится

#193 ВНЕ САЙТА   rebel

rebel

    Юнкер

  • ORM
  • Pip
  • Регистрация: 03 Nov 2005
  • 730 сообщений
  • Авто: ТЛК80, Шкода
  • Имя:Роман
  • Пол:Мужчина
  • Город:Украина

Отправлено 01 January 2014 - 15:10

Странно молчание Lapunder. Может он не в курсе, или уехал куда?

Да все он в курсе, надо извиниться перед клиентом и быстро отремонтировать авто, а не доказывать с до хрипоты что клиент глупый и не понимающий в автосервисе человек, как это было выше и обычно бывает на многих микро сто.
  • BOX4x4 это нравится

#194 ВНЕ САЙТА   Direct

Direct

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 29 Nov 2013
  • 8 сообщений
  • Авто: L200
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 01 January 2014 - 20:22

При таких ремонтах мы обычно снимаем торпеду и руль по ряду причин:
1. Самое важное - не поцарапать!!!!
2. При движениях на стапеле могут лопнуть крепежные элементы торпеды.
3. Во время аварии могли треснуть различные пластиковые детали, что снаружи не видно (например корпус печки и т.д)

#195 ВНЕ САЙТА   BOX4x4

BOX4x4

    Оффроуд-мастер

  • ORM
  • PipPipPipPip
  • Регистрация: 15 Mar 2005
  • 11769 сообщений
  • Авто: Wrangler TJ 4.0, TLC79 1KD-FTV, TLC80 1HD-FT
  • Имя:Владимир
  • Пол:Мужчина
  • Город:Ужгород

Отправлено 04 January 2014 - 19:02

никого не учу, но было бы не плохо если бы была тема без возможности писать форумчанам, со списком нарушителей те кто парится в баньке, а то если Женя действительно в БАНЕ то это много объясняет и снимает ряд подозрительных мыслей....

Игорь, да никто его не банил... Читает тему, без регистрации, так как ответить, по сути не может. Времени было предостаточно, что-то предпринять. Если стыдно ему, пускай покается перед всеми. Типа бес попутал...
Такие ситуации часто всплывают, на нашем форуме. Молчанка, не в его пользу.
  • menager это нравится

#196 ВНЕ САЙТА   OCTAN

OCTAN

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 21 Jul 2013
  • 1524 сообщений
  • Авто: пузотёрный недопривод
  • Имя:Игорь
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киевская обл.

Отправлено 04 January 2014 - 19:19

Игорь, да никто его не банил... Читает тему, без регистрации, так как ответить, по сути не может. Времени было предостаточно, что-то предпринять. Если стыдно ему, пускай покается перед всеми. Типа бес попутал...
Такие ситуации часто всплывают, на нашем форуме. Молчанка, не в его пользу.

а я никого и не оправдываю, из личного опыта, попросил человек забрать машину, а тормоза отказали, ну и понятно помял, первое что я сделал набрал хозяина, и нормально без фейерверков уладили этот вопрос, так что как и раньше всё таки желаю ребятам нормально в личной встрече уладить этот вопрос, а прятки хороши когда это игра но никак не реальная жизнь, я так думаю.....
  • Кулик это нравится

#197 ВНЕ САЙТА   chornohora

chornohora

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 09 Oct 2013
  • 5 сообщений
  • Авто: Suzuki
  • Имя:Yuriy
  • Пол:Мужчина
  • Город:Kyiv

Отправлено 13 January 2014 - 21:05

Так виглядає, що Lapunder скоропостижно покинув цей форум. До цього часу не спромігся це прокоментувати тут, але більше не спробував навіть зв"язатися зі мною, попросити пробачення і якимось чином залагодити ситуацію. Хоча всі розуміють, що Женя читає цей форум, більше того, навіть один раз необережно зайшов під своїм логіном, що зафіксувала система.

Вважаю, що вести розмову про ремонт на його СТО уже зараз недоречно, мабуть треба усіма способами вимагати повернення грошей і автомобіля.

Окрім юридичних способів, які я вже розпочав, і явно бандитських, до яких не хочу вдаватися, хто б що робив в такій ситуації? Як заставити недобросовісного власника СТО повернути гроші за роботу яку не зробив?

#198 ВНЕ САЙТА   BOX4x4

BOX4x4

    Оффроуд-мастер

  • ORM
  • PipPipPipPip
  • Регистрация: 15 Mar 2005
  • 11769 сообщений
  • Авто: Wrangler TJ 4.0, TLC79 1KD-FTV, TLC80 1HD-FT
  • Имя:Владимир
  • Пол:Мужчина
  • Город:Ужгород

Отправлено 13 January 2014 - 21:23

Прими от нас сочувствие и понимание. Ты же вроде доки на суд подал?
И еще, с его тестем ты имел разговор?

#199 ВНЕ САЙТА   chornohora

chornohora

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 09 Oct 2013
  • 5 сообщений
  • Авто: Suzuki
  • Имя:Yuriy
  • Пол:Мужчина
  • Город:Kyiv

Отправлено 14 January 2014 - 14:26

В суд подав, але це як мінімум довго, тому буду паралельно усіма методами штурмувати, щоб був результат, подумую може навіть колекторам якимось його здати, хоч сам не люблю ці фірми, але вони вміють здоров"я псувати.

З його тестем ще також не спілкувався, бо до вчорашнього дня не був в Україні, сьогодні тільки повернувся з відпустки. Як варіант думаю взяти авто дружини, і залишити перед в"їздом на СТО на деньок-другий, щоб ніхто більше не попадав, може неможливість в"їзду заставить порухатися.

Там як з"ясувалося стояло ще дві машини прострочені з невідомих часів, про що мені казали майстри на місці, але можливо він власникам цих машин не "розповідав який він крутий офроадний "майстер"", тому вони не знають як його знайти, а я випадково попав на форум, і зв"язав окремі елементи які мав, і так його знайшов.

#200 ВНЕ САЙТА   Микрик

Микрик

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 13 Dec 2007
  • 3544 сообщений
  • Авто: Маленький Мул
  • Имя:Денис
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 14 January 2014 - 15:32

Детектив прямо.




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN