Kawasaki 750 - ATV народ - подскажи! - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

Kawasaki 750


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 28

#1 ВНЕ САЙТА   krest

krest

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 02 Nov 2007
  • 54 сообщений
  • Авто: UAZ 3162 + BMW 525
  • Имя:Dimitry5a8
  • Пол:Мужчина
  • Город:КХМ

Отправлено 25 May 2008 - 18:35

Кто что знает, прошу совета!

#2 ВНЕ САЙТА   BO$$

BO$$

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 26 Jan 2008
  • 768 сообщений
  • Авто: Трамвай
  • Имя:Дмитрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 25 May 2008 - 19:03

Кто что знает, прошу совета!

Cформулируй правильно вопрос.

#3 ВНЕ САЙТА   Grim

Grim

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 04 Oct 2007
  • 2157 сообщений
  • Авто: Polaris RZR XP, VW Touareg V6TDI
  • Имя:Иван
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 25 May 2008 - 19:14

Напиши, что именно тебя интересует! Что надо от квадроцикла?

#4 ВНЕ САЙТА   krest

krest

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 02 Nov 2007
  • 54 сообщений
  • Авто: UAZ 3162 + BMW 525
  • Имя:Dimitry5a8
  • Пол:Мужчина
  • Город:КХМ

Отправлено 26 May 2008 - 07:46

Напиши, что именно тебя интересует! Что надо от квадроцикла?

Хочу определится среди брендов (700-800 куб) 4х4
Ямаха, Судзуки, Кавасаки, (китайци,корейци не подходят).
Возможность перевозки двух человек.
Использование в основном для активного отдыха, рыбалка, охота.

#5 ВНЕ САЙТА   krest

krest

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 02 Nov 2007
  • 54 сообщений
  • Авто: UAZ 3162 + BMW 525
  • Имя:Dimitry5a8
  • Пол:Мужчина
  • Город:КХМ

Отправлено 26 May 2008 - 07:48

Да, еще возможно расмотрение Bombardier .

#6 ВНЕ САЙТА   BO$$

BO$$

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 26 Jan 2008
  • 768 сообщений
  • Авто: Трамвай
  • Имя:Дмитрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 26 May 2008 - 21:07

Хочу определится среди брендов (700-800 куб) 4х4
Ямаха, Судзуки, Кавасаки, (китайци,корейци не подходят).
Возможность перевозки двух человек.
Использование в основном для активного отдыха, рыбалка, охота.


Смотри себе для этих целей эндуро!!! А вообще есть тема на форуме про мотики, писал арам по моему!!!! Почитай, там все толково написано!

#7 ВНЕ САЙТА   krest

krest

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 02 Nov 2007
  • 54 сообщений
  • Авто: UAZ 3162 + BMW 525
  • Имя:Dimitry5a8
  • Пол:Мужчина
  • Город:КХМ

Отправлено 27 May 2008 - 07:34

Эндуро не плохо, но все же хочется квадрик.

#8 ВНЕ САЙТА   VolchOk

VolchOk

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 04 Feb 2008
  • 194 сообщений
  • Авто: Navara, 800can-am
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 27 May 2008 - 13:00

если, я не ошибаюсь, поправьте если чо, то двухместный выпускает тока Can-Am (Bombardier). Если мы говорим о бренде. Обозначение для выбора должно быть таким - Двухметсный -MAX после указания объема, т.е. например, Can_Am 650MAX H.O. EFI XT. Где EFI - инжекто, XT-полный коплект с лебедой, защитой(обвесы) и, часто, литыми дисками, защитой рук на руле.Я жду информацию о доставке подобного в ближайшее время из штатов. Если нуна - то могу подключить к поставке. Тока надо умно подойти к вопросу растаможки.

#9 ВНЕ САЙТА   yuralev

yuralev

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 05 Mar 2008
  • 510 сообщений
  • Авто: ГАЗ-69
  • Имя:ЮРА
  • Пол:Мужчина
  • Город:Івано-Франківськ

Отправлено 27 May 2008 - 14:37

за два роки гірської експлуатації різних квадрів можу сказати, що Бомбардьє 800 кубовий, самий мягкий і швидкий-лімузин для двох чоловік. Самий проходимий Ямаха Грізлі 660 куб. На Ямахі вдвох не дуже зручно, але засадити не зміг ні разу, Бомбардьє разок сидів, витягнувся лебідкою, але там мабуть і Ямаха би сіла. По надійності мабуть одинакові, при умові вчасного обслуговування. Кавасакі 700 - трактор, була ще Ямага Раптор-600 куб., дика дуже , треба мати серйозні навики їзди, перекидається назад на косогорах, якщо різко крутити газ.
http://www.ua-offroa...i...m=160&pos=0

#10 ВНЕ САЙТА   vodolaz

vodolaz

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 16 Dec 2006
  • 225 сообщений
  • Авто: тойота прадо, тойота 80ка
  • Имя:Игорь
  • Город:Ялта

Отправлено 27 May 2008 - 15:23

за два роки гірської експлуатації різних квадрів можу сказати, що Бомбардьє 800 кубовий, самий мягкий і швидкий-лімузин для двох чоловік. Самий проходимий Ямаха Грізлі 660 куб. На Ямахі вдвох не дуже зручно, але засадити не зміг ні разу, Бомбардьє разок сидів, витягнувся лебідкою, але там мабуть і Ямаха би сіла. По надійності мабуть одинакові, при умові вчасного обслуговування. Кавасакі 700 - трактор, була ще Ямага Раптор-600 куб., дика дуже , треба мати серйозні навики їзди, перекидається назад на косогорах, якщо різко крутити газ.
http://www.ua-offroa...i...m=160&pos=0

а можно поподробнее насчет того, что кавасаки трактор? на чем основываются эти выводы?

#11 ВНЕ САЙТА   yuralev

yuralev

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 05 Mar 2008
  • 510 сообщений
  • Авто: ГАЗ-69
  • Имя:ЮРА
  • Пол:Мужчина
  • Город:Івано-Франківськ

Отправлено 29 May 2008 - 02:27

Кавасакі-трактор, це звичайно досить умовно. Просто в процесі експлуатації він, як на мене не такий шустрий як грізлі , і не такий комфортний і швидкий, як бомбардьє. Але при цьому наїздили на ньому не менше ніж на інших апаратах і претензій не було по великому рахунку, якби не було з чим порівнювати то може би і вважав його найкращим. При належному обслуговуванні всі три марки експлуатуються без проблем. Ми квадріками навіть кабеля укладали і водопровідні пластмасові труби, УАЗ також для цього використовували, я в кінці -кінців зупинився на УАЗі.

#12 Гость_Sanek_*

Гость_Sanek_*
  • Гость
  • Регистрация: --

Отправлено 29 May 2008 - 09:18

В Кавасаки мало электроники а Ямахе все на электронике. Поэтому Кавасаки проще.

#13 ВНЕ САЙТА   yuralev

yuralev

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 05 Mar 2008
  • 510 сообщений
  • Авто: ГАЗ-69
  • Имя:ЮРА
  • Пол:Мужчина
  • Город:Івано-Франківськ

Отправлено 29 May 2008 - 10:30

Скажу чесно-електроніка не ламалась, ні на одному квадріку, а їх там було штук 10. По механіці-колодки тормозні швидко зношуються, болото набивається (запамятав, бо підганяв з 2109), хрестовина що з мотора на задній міст дивиться на бомбардье навернулася, шарові-на один сезон (весна-літо-осінь). Особлива увага-до пильників ШРУС. Поїздив-помий. Бо болото висихає і потім одного повороту колеса хватає розірвати гуму, ну а далі ШРУСу капець настає за пару днів. Захисти металеві ми самі поробили-це треба. А от лебідки... коштує дорого, а реально за два з половиною роки роботи, як я вже писав, сів тільки раз, і лебідку використовував, бо був один. Якщо їздит в парі, то двох чоловік хватає випхати квадр звідки-небудь.

#14 Гость_Sanek_*

Гость_Sanek_*
  • Гость
  • Регистрация: --

Отправлено 29 May 2008 - 10:46

Скажу чесно-електроніка не ламалась, ні на одному квадріку, а їх там було штук 10. По механіці-колодки тормозні швидко зношуються, болото набивається (запамятав, бо підганяв з 2109), хрестовина що з мотора на задній міст дивиться на бомбардье навернулася, шарові-на один сезон (весна-літо-осінь). Особлива увага-до пильників ШРУС. Поїздив-помий. Бо болото висихає і потім одного повороту колеса хватає розірвати гуму, ну а далі ШРУСу капець настає за пару днів. Захисти металеві ми самі поробили-це треба. А от лебідки... коштує дорого, а реально за два з половиною роки роботи, як я вже писав, сів тільки раз, і лебідку використовував, бо був один. Якщо їздит в парі, то двох чоловік хватає випхати квадр звідки-небудь.

Ты на пыльники полуосей делал защиту? Из чего?

#15 ВНЕ САЙТА   krest

krest

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 02 Nov 2007
  • 54 сообщений
  • Авто: UAZ 3162 + BMW 525
  • Имя:Dimitry5a8
  • Пол:Мужчина
  • Город:КХМ

Отправлено 29 May 2008 - 11:39

Скажу чесно-електроніка не ламалась, ні на одному квадріку, а їх там було штук 10. По механіці-колодки тормозні швидко зношуються, болото набивається (запамятав, бо підганяв з 2109), хрестовина що з мотора на задній міст дивиться на бомбардье навернулася, шарові-на один сезон (весна-літо-осінь). Особлива увага-до пильників ШРУС. Поїздив-помий. Бо болото висихає і потім одного повороту колеса хватає розірвати гуму, ну а далі ШРУСу капець настає за пару днів. Захисти металеві ми самі поробили-це треба. А от лебідки... коштує дорого, а реально за два з половиною роки роботи, як я вже писав, сів тільки раз, і лебідку використовував, бо був один. Якщо їздит в парі, то двох чоловік хватає випхати квадр звідки-небудь.

Поломки по ходовій у всіх, чи на якійсь марці конкретно?
Із того, що було в експлуатаціїї - перевага якому бренду?

#16 ВНЕ САЙТА   yuralev

yuralev

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 05 Mar 2008
  • 510 сообщений
  • Авто: ГАЗ-69
  • Имя:ЮРА
  • Пол:Мужчина
  • Город:Івано-Франківськ

Отправлено 29 May 2008 - 16:13

Ты на пыльники полуосей делал защиту? Из чего?
Захист на грізлі стояв пластіковий, штатний, по образу і подобію вигнули з двох міліметрової рифльонки.
На бомбардьє робили в Закарпатті на заводі, ще і дуги поробили по кругу.

Поломки по ходовій у всіх, чи на якійсь марці конкретно?
Із того, що було в експлуатаціїї - перевага якому бренду?


Ходова ламалась у всіх, але це я не назвав би поломками, скоріше прискорений знос через нещадні умови експлуатації. Там в інструкціях пишуть смішні терміни, 10 мотогодин, 100 мототогодин, а ці мотогодини набігали миттєво. Іноді навіть бували просрочки по ТО, хоть старались цього не допускати. На бомбардьє є такий нюанс-радіатор забивається болотом і апарат починає грітися, причому конкретно. На базі промивали соти кьорхером, в горах брали тоненьку паличку і не спіша все виковирювали.
Собі я би взяв Ямаху-грізлі, для важкого бездоріжжя.

#17 ВНЕ САЙТА   VOIN

VOIN

    ORM

  • Администратор
  • PipPipPipPip
  • Регистрация: 08 Jan 2005
  • 12493 сообщений
  • Авто: FJ TT-SE, K-5
  • Имя:Веталь
  • Пол:Мужчина
  • Город:Третья планета от солнца..

Отправлено 29 May 2008 - 17:18

На бомбардьє є такий нюанс-радіатор забивається болотом і апарат починає грітися, причому конкретно. На базі промивали соти кьорхером, в горах брали тоненьку паличку і не спіша все виковирювали.
Собі я би взяв Ямаху-грізлі, для важкого бездоріжжя.

Юра, видел на квадре копрессор и небольшой ресивер, правда не на Бомбардье. Всю грязь после болота продуваешь - эффективно работает.

#18 ВНЕ САЙТА   BO$$

BO$$

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 26 Jan 2008
  • 768 сообщений
  • Авто: Трамвай
  • Имя:Дмитрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 29 May 2008 - 18:37

Юра, видел на квадре копрессор и небольшой ресивер, правда не на Бомбардье. Всю грязь после болота продуваешь - эффективно работает.


Все гениальное просто.....

#19 ВНЕ САЙТА   yuralev

yuralev

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 05 Mar 2008
  • 510 сообщений
  • Авто: ГАЗ-69
  • Имя:ЮРА
  • Пол:Мужчина
  • Город:Івано-Франківськ

Отправлено 29 May 2008 - 18:47

Юра, видел на квадре копрессор и небольшой ресивер, правда не на Бомбардье. Всю грязь после болота продуваешь - эффективно работает.

Ідея нормальна, по крайні мірі краще ніж нічого, хоча глиняна жижа на радіаторі швидко висихає і тоді вже не поможе. Ще забув , про колеса, тиск по інстр. якщо не помиляюсь-0,8 атм, у нас орли качали 2-2,5..... колеса пробиваються при цьому від одного погляду, хоча на твердих поверхнях треба підкачувати, бо при 60-80км/год, починає теліпати по всій дорозі. Я так скоро вже все позгадую, і перейдем на снігоходи....

#20 ВНЕ САЙТА   krest

krest

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 02 Nov 2007
  • 54 сообщений
  • Авто: UAZ 3162 + BMW 525
  • Имя:Dimitry5a8
  • Пол:Мужчина
  • Город:КХМ

Отправлено 29 May 2008 - 20:57

Собі я би взяв Ямаху-грізлі, для важкого бездоріжжя.
[/quote]
А на Грізлі у двох на невеликі відстані реально проїхатись?




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN