Універсальне авто за 10к - Муки выбора Автомобиля.... - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

Універсальне авто за 10к


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 273

#1 ВНЕ САЙТА   Randle

Randle

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Apr 2013
  • 151 сообщений
  • Авто: LC100
  • Имя:Костянтин
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 24 February 2019 - 19:12

Всім привіт, шановні форумчани! 
Форум читаю давно, писати особливо приводу не було, до останнього часу...
Прошу досвідчених юзерів допомогти з вибором авто. 
Що шукаю: 

Повнопривідне рамне авто, придатне для щоденної експлуатації в місті та виїздів на природу по поганим дорогам(або напрямам) та в короткотривалі експедиції, з перспективою подальшого вдосконалення в бік оффроаду. Бажано не старше 07-08 року випуску. 

Машина буде використовуватись в будні в місті та возити 2+ дорослих і час від часу дитину й собаку. Ну 2-3 дні на тиждень для поїздок по бездоріжжю(оптимістичний прогноз). 

Бюджет +- 10 000 долларів. 

 

Звичайно, перед створенням теми я довго читав форум, вивчав ринок і окреслив коло "фаворитів" з їх плюсами і мінусами. Дійшов висновку, що без людей з реальним досвідом використання визначитись важко. 
 

Варіанти, як вкладаються в мій бюджет: 

 

__Suzuki Jimny__
 

Плюси: 

  • Рік випуску за цю сумму наймолодший з усіх варіантів
  • Маленький пробіг (Можна знайти машину, на якій їздили по місту)
  • Надійність (якщо вірити інтернетам)
  • Проходимість після доопрацювання

Мінуси:

  • Розмір - дуже маленький, без бокса на даху виїхати на рибалку в чотирьох нереально, та і 2 дорослих + дитина + собака - не дуже комфортно
  • Читав різні відгуки, але так зрозумів, що в стоку по грязі не сильно поїздиш, а я б хотів відкрити весняний сезон) 

__Pajero Sport__

 

Плюси:

  • Розмір - можна їхати в п"ятьох, є багажник. 
  • Чув позитивні відгуки про проходимість вже в стоку
  • Можна поставити газовий балон не в салоні, виходить достатньо економічно.

Мінуси:

  • Застарілий, випускається з 90хх(те саме можна сказати про Джимні, але він виглядає більш сучасно, на мій скромний погляд)
  • Читав відгуки про низьку надійність пильників і т.д., типу після поїздки бо говнам треба все це добро мінять
  • Важко знайти неубитий і з історією

 

__ L200__

 

Плюси:

  • Суперселект
  • З кунгом можна возити багато речей, що змушує замислитись про перспективу купівлі човна і мотора, колись)) Та і спати в кузові можна. 
  • Хороші відгуки про надійність
  • Більш свіже, сучасне начиння всередині
  • Блок мосту

Мінуси:

  • Специфічнйй дизайн(але то таке)
  • Габарити та обзор на межі комфортного пересування в місті
  • І головний мінус - я бачив тут тему, як люидна роками шукає неубиту, нормальну машину. Тобто можливість знайти нормальний варіант 07-08 року прямує до нуля...
  • Ціна 

__Nissan NP300__

 

Плюси:

  • Підпадає під мої вимоги
  • Чомусь моє ставлення до Ніссана і Тойот упередженно позитивне :) 

Мінуси:

  • Вибір маленький і особливо про цю машину я нічого толком не знайшов

 

Дякую за увагу всім, хто дочитав до цього місця, я з радістю прислухаюсь до ваших порад і готовий розглядати і інші варіанти, до яких сам не дійшов. 
 

 

 

 

 



#2 ВНЕ САЙТА   podarok

podarok

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jul 2005
  • 2894 сообщений
  • Авто: Patrol Y61 2.8TD/Samurai 2.0/Ford Kuga 2.0TD/AWD
  • Имя:Andrii
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ-Міжріччя

Отправлено 24 February 2019 - 19:33

Я теж так думав.
Купив Патрола за 10К
Вклав більше 7к, по дорозі ще купив Ford Kuga 27K
І ця пара +- - універсальне авто.

#3 ВНЕ САЙТА   Randle

Randle

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Apr 2013
  • 151 сообщений
  • Авто: LC100
  • Имя:Костянтин
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 24 February 2019 - 19:39

Я теж так думав.
Купив Патрола за 10К
Вклав більше 7к, по дорозі ще купив Ford Kuga 27K
І ця пара +- - універсальне авто.

 

Патрол мені теж подобається)) 

7к - це першочергові вкладення, щоб повернути машину до життя, чи хронологічно розтягнуті витрати на побудову? Щоб розуміти, через який час можна буде почати замислюватись про придбання Kuga)



#4 ВНЕ САЙТА   alexnaz

alexnaz

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 20 Nov 2008
  • 768 сообщений
  • Авто: Volvo, Patrol Y60 (продан), Уаз 469 (Был, эхх...)
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:киев

Отправлено 24 February 2019 - 19:46

+ Тоже интересует такой вопрос) Сейчас Y60 коротыш, не совсем он удобем на каждый день по городу на 35 сильверах) Чтобы из него превратить в более комфортное авто, надо вкинуть пару $ 
Ищу, что то после 2005 года.. Остановился пока на паджеро Вагон 3,4.. Бюджет 10-13. Очень хотелось бы патрол 61 длинный, но то другой бюджет..



#5 ВНЕ САЙТА   podarok

podarok

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jul 2005
  • 2894 сообщений
  • Авто: Patrol Y61 2.8TD/Samurai 2.0/Ford Kuga 2.0TD/AWD
  • Имя:Andrii
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ-Міжріччя

Отправлено 24 February 2019 - 20:05

Патрол мені теж подобається)) 
7к - це першочергові вкладення, щоб повернути машину до життя, чи хронологічно розтягнуті витрати на побудову? Щоб розуміти, через який час можна буде почати замислюватись про придбання Kuga)

В моєму випадку - одразу капіталка двигуна, підвіски, ходової.
Наївно думати, що автомобіль віком 15+ років після "хазяйновитого українця" буде служити одразу.
Слово універсальний, якого ви шукаєте - ніяк несумісне із автомобілем, бувшим у вжитку.
Буде занадто багато компромісів.
©МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА
  • Itonix это нравится

#6 ВНЕ САЙТА   Randle

Randle

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Apr 2013
  • 151 сообщений
  • Авто: LC100
  • Имя:Костянтин
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 24 February 2019 - 20:14

В моєму випадку - одразу капіталка двигуна, підвіски, ходової.
Наївно думати, що автомобіль віком 15+ років після "хазяйновитого українця" буде служити одразу.
Слово універсальний, якого ви шукаєте - ніяк несумісне із автомобілем, бувшим у вжитку.
Буде занадто багато компромісів.
©МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА

Ну, я так і не думаю, тому і не включив в свій список Тойоти и Патрулі, які в живому стані не вкладаються в мій бюджет, хоча ці машини мені дуже подобаються. Ви мою впевненість в цьому підсилили, бо капіталку одразу після покупки не дуже хочеться робити. 

 



#7 ВНЕ САЙТА   podarok

podarok

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jul 2005
  • 2894 сообщений
  • Авто: Patrol Y61 2.8TD/Samurai 2.0/Ford Kuga 2.0TD/AWD
  • Имя:Andrii
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ-Міжріччя

Отправлено 24 February 2019 - 20:32

Ну, я так і не думаю, тому і не включив в свій список Тойоти и Патрулі, які в живому стані не вкладаються в мій бюджет, хоча ці машини мені дуже подобаються. Ви мою впевненість в цьому підсилили, бо капіталку одразу після покупки не дуже хочеться робити.

Всі автомобілі, що ви назвали - теж дорогі в обслуговуванні
Джимні - жорсткий і некомфортний. Пікапи - сумнівно для міста. Ну і пікапи нещадно експлуатують - на то вони і пікапи. + Салон там все ж не легковий
Паджеро спорт - дубовий салон. Покатайтесь на ньому, щоб зрозуміти, чи підходить.

Беріть 2 машини. Одну - надійну на щодня. Бажано нову.
Другу - для душі. І побачите, що універсальність - зло
Варто зауважити - є велика різниця між автомобілями, що експлуатуються, і тими, що в продажі.
Хороші відгуки про відповідні машини ви знайдете тільки у власників, що їх продавати не збираються.
Все, що продається - не спроста. Якщо звісно пощастить - то будете щасливим власником .
Але все ж старий автомобіль по місту вб'ється швидко.
І буде стояти на сервісі, або ви, як водій маргінал будете на ньому їздити без сім'ї, бо їм буде страшно після зупинки десь в полі посеред зими.
Подивіться в бік Сузукі Вітари, Рено Колеос новий. Той же Форд Куга.
Економічні і сучасні.

#8 ВНЕ САЙТА   TPYTEHb

TPYTEHb

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 04 Jun 2015
  • 1379 сообщений
  • Авто: L200, mpw3, jeep wj 4,7.
  • Имя:TPYTEHb
  • Пол:Мужчина
  • Город:Івано-Франківськ

Отправлено 24 February 2019 - 20:54

І головний мінус - я бачив тут тему, як люидна роками шукає неубиту, нормальну машину. Тобто можливість знайти нормальний варіант 07-08 року прямує до нуля...
Він шукає прям ідеал, чуть не нову, на автоматі, без підкрасів і особливо не прив'язується до ціни...
Є багато достойних ельок з легкими дтп, де постраждав тільки кузов чи якісь елементи які легко замінити.
Но хороша елька на суперселекті не буде менше 12000$
  • podarok это нравится

#9 ВНЕ САЙТА   Randle

Randle

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Apr 2013
  • 151 сообщений
  • Авто: LC100
  • Имя:Костянтин
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 24 February 2019 - 20:59

Всі автомобілі, що ви назвали - теж дорогі в обслуговуванні
Джимні - жорсткий і некомфортний. Пікапи - сумнівно для міста. Ну і пікапи нещадно експлуатують - на то вони і пікапи. + Салон там все ж не легковий
Паджеро спорт - дубовий салон. Покатайтесь на ньому, щоб зрозуміти, чи підходить.

Беріть 2 машини. Одну - надійну на щодня. Бажано нову.
Другу - для душі. І побачите, що універсальність - зло
Варто зауважити - є велика різниця між автомобілями, що експлуатуються, і тими, що в продажі.
Хороші відгуки про відповідні машини ви знайдете тільки у власників, що їх продавати не збираються.
Все, що продається - не спроста. Якщо звісно пощастить - то будете щасливим власником .
Але все ж старий автомобіль по місту вб'ється швидко.
І буде стояти на сервісі, або ви, як водій маргінал будете на ньому їздити без сім'ї, бо їм буде страшно після зупинки десь в полі посеред зими.
Подивіться в бік Сузукі Вітари, Рено Колеос новий. Той же Форд Куга.
Економічні і сучасні.

Цікаві автомобілі, але поза моїм бюджетом. Та в мене б не повернулась рука пробиратись на новій машині через кущі і колії. 
Універсальність - це не принципова позиція, а продиктована рамками бюджету необхідність.
П.С.

Я не сподіваюсь отримати ідеальний автомобіль за 10к і готовий терпіти жорсткість і дубовість) 
Я їздив і на МПС, і на Л200, і на Ниві, і маю приблизні уявлення про ступені комфорту. 

Зрозуміло, що 10річне авто буде ламатись, його треба буде обслуговувати і т.д. Але хочеться обрати менше з зол, щоб одразу після покупки не вкладати 70% відсотків прайсу) 



#10 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 1998 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 24 February 2019 - 20:59

І головний мінус - я бачив тут тему, як люидна роками шукає неубиту, нормальну машину.

Не мешайте людям мечтать....Полет фантазии - это прекрасно. Вопрос - кто как приземлится.


  • Student это нравится

#11 ВНЕ САЙТА   podarok

podarok

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jul 2005
  • 2894 сообщений
  • Авто: Patrol Y61 2.8TD/Samurai 2.0/Ford Kuga 2.0TD/AWD
  • Имя:Andrii
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ-Міжріччя

Отправлено 24 February 2019 - 21:11

І головний мінус - я бачив тут тему, як люидна роками шукає неубиту, нормальну машину. Тобто можливість знайти нормальний варіант 07-08 року прямує до нуля...
Він шукає прям ідеал, чуть не нову, на автоматі, без підкрасів і особливо не прив'язується до ціни...
Є багато достойних ельок з легкими дтп, де постраждав тільки кузов чи якісь елементи які легко замінити.
Но хороша елька на суперселекті не буде менше 12000$

Все вірно. Машину такого віку треба планувати під наявність сервісу, де все розібрати, відбракувати, відремонтувати , замінити і зібрати. А це бюджети 5К$+ , якщо дуже економити, що часто несумісне з надійністю та довговічністю

Цікаві автомобілі, але поза моїм бюджетом. Та в мене б не повернулась рука пробиратись на новій машині через кущі і колії. 
Універсальність - це не принципова позиція, а продиктована рамками бюджету необхідність.
П.С.
Я не сподіваюсь отримати ідеальний автомобіль за 10к і готовий терпіти жорсткість і дубовість) 
Я їздив і на МПС, і на Л200, і на Ниві, і маю приблизні уявлення про ступені комфорту. 
Зрозуміло, що 10річне авто буде ламатись, його треба буде обслуговувати і т.д. Але хочеться обрати менше з зол, щоб одразу після покупки не вкладати 70% відсотків прайсу)

Менше зло - це новий автомобіль в кредит + нива 1980 року :)
Я в Самурай вклав більше 10К$ при початковій вартості 500$, і продав за 4.
Покатався на ньому може 1000Км.
І то, це було можливим тому, що мав купу вільного часу і другу машину на ходу(ниву)

Не мешайте людям мечтать....Полет фантазии - это прекрасно. Вопрос - кто как приземлится.


Мрії збуваються тільки тоді, коли переживають конструктивну критику :))
>>> Універсальність - це не принципова позиція, а продиктована рамками бюджету необхідність.


Ось вона, помилка ваша.
Не буду популярним, але мушу сказати - універсальність - це дорого, а не дешево. Це важливо усвідомити до того, як інвестувати сімейний бюджет в автомобіль, бувший у вжитку.

#12 ВНЕ САЙТА   Randle

Randle

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Apr 2013
  • 151 сообщений
  • Авто: LC100
  • Имя:Костянтин
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 24 February 2019 - 21:23

Все вірно. Машину такого віку треба планувати під наявність сервісу, де все розібрати, відбракувати, відремонтувати , замінити і зібрати. А це бюджети 5К$+ , якщо дуже економити, що часто несумісне з надійністю та довговічністю
Менше зло - це новий автомобіль в кредит + нива 1980 року :)
Я в Самурай вклав більше 10К$ при початковій вартості 500$, і продав за 4.
Покатався на ньому може 1000Км.
І то, це було можливим тому, що мав купу вільного часу і другу машину на ходу(ниву)

Мрії збуваються тільки тоді, коли переживають конструктивну критику :))
>>> Універсальність - це не принципова позиція, а продиктована рамками бюджету необхідність.


Ось вона, помилка ваша.
Не буду популярним, але мушу сказати - універсальність - це дорого, а не дешево. Це важливо усвідомити до того, як інвестувати сімейний бюджет в автомобіль, бувший у вжитку.

 

Та була в мене Нива, і не 80го року, а 10го. Більшу не хочу, дякую)) 
Я почув ваші аргументи, але варіант з кредитом мені не підходить.

Я буду брати щось з авто із мого списку вище, і морально готовий вкладати в нього, хай не 7к за один раз, але поставити нову ходову, гуму і т.д. 
Головне питання - що з цього списку оптимальне з точки зору надійності, ремонтопридатності та зручності в експлуатації. Для вирішення цього питання тема і створювалась. 



#13 ВНЕ САЙТА   podarok

podarok

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jul 2005
  • 2894 сообщений
  • Авто: Patrol Y61 2.8TD/Samurai 2.0/Ford Kuga 2.0TD/AWD
  • Имя:Andrii
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ-Міжріччя

Отправлено 24 February 2019 - 21:32

Головне питання - що з цього списку оптимальне з точки зору надійності, ремонтопридатності та зручності в експлуатації. Для вирішення цього питання тема і створювалась.

Ви не знайдете такої відповіді. Це фізично неможливо. Хіба що сервіс якийсь вам +- скаже. І то - не Український!!!
Кожен окремий бв автомобіль має свою історію. І якщо ви поведетесь на марку - то сильно розчаруєтеся.
Треба дивитися в кожному окремому випадку.
І тут пофігу марка.
Вам потрібен тип - це повнопривідний автомобіль.
Прив'язка до наявності рами - сильно звужує ваш вибір.
Прив'язка до нерозрізних мостів - ще більше звужує вибір.

Якщо навчитися їздити на повному приводі, то тип автомобіля мало має значення

#14 ВНЕ САЙТА   podarok

podarok

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jul 2005
  • 2894 сообщений
  • Авто: Patrol Y61 2.8TD/Samurai 2.0/Ford Kuga 2.0TD/AWD
  • Имя:Andrii
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ-Міжріччя

Отправлено 24 February 2019 - 21:46

Ремонтопридатність - такого не існує. Це ілюзія, міф.
Найкраща ремонтопридатність - в жигуля :)
Вартість ремонту вузлів автомобіля 10+ років +- однакова, якщо мова йдеться про нові запчастини і масові автомобілі. Прийдеться потрахатися з логістикою.
Якщо бв автомобілі гарно представлені на розборках - то не такі вони і надійні.

У всіх автомобілів є слабкі місця. Розчарування приходить якраз в тих місцях, де автомобіль "ніколи не ламається". Тому легендарні автомобілі треба сильно перевіряти!!!

Я все. І так забагато наговорив
  • FlagmanVlad, Yurezz и Knifemaker это нравится

#15 ВНЕ САЙТА   БармалеЙ

БармалеЙ

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 13 Apr 2010
  • 3158 сообщений
  • Авто: GW Pegasus АТ ПРИЗРАК, LS400
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев, Полесье

Отправлено 24 February 2019 - 22:25

С бюджетом 10$ есиь с чего выбрать

#16 ВНЕ САЙТА   ulan

ulan

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Oct 2008
  • 1327 сообщений
  • Авто: В проекте
  • Имя:Виталий
  • Пол:Мужчина
  • Город:киев

Отправлено 24 February 2019 - 23:20

Есть вроде к продаже Suzuki Jimny, знакомый продает, не знаю ни год выпуска ни пробег, машина в говнах не использовалась, если вам интересно - сообщите в личку,я вас познакомлю и общайтесь .



#17 ВНЕ САЙТА   imperator

imperator

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 04 Apr 2012
  • 2423 сообщений
  • Авто: лисапет с коляской
  • Имя:Митька
  • Пол:Мужчина
  • Город:ДНЕПРОПЕТРОВСК

Отправлено 25 February 2019 - 00:03

С бюджетом 10$ есиь с чего выбрать

Ога.

Хош - Праду 150ю, хош - Рэма мостового мегакаба, главное все на "АН" номерах и по ТП.

Хотя можно и РРовера чи Ха5/6го найти б.н. в эти деньги после Гиви какого и форсануть на всю котлету!



#18 ВНЕ САЙТА   Koya

Koya

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 10 Dec 2007
  • 951 сообщений
  • Авто: 1996 Ford Bronco 5.8
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львов

Отправлено 25 February 2019 - 08:12

Не рекомендую джимник брать как универсальное авто, с него только котлетоподобное делать. Ездить каждый день совсем не удобно. Експедиции только если 2 человека в машине и куда-то недалеко. Я бы смотрел в сторону нисанов.



#19 ВНЕ САЙТА   GoldFish

GoldFish

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 07 Aug 2009
  • 1675 сообщений
  • Авто: GrandCherokee 5.7 HEMI
  • Имя:Юрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 25 February 2019 - 09:35

Недавно стоял перед такимже выбором, с таким же бюджетом, для сходных задач.

Но диапазон зодов был немного шире, от 2000 года  и пикапы не сильно рассматривал.

 

Если отбросить всякую мелочь, которая для дальних поездок не предназначена (ну люблю я много вещей с собой взять) и откровенные паркетники (хотя мысли уже были), остается 4 варианта Гранд Чирок, Мерс МЛ (163й кузов рестаил), MPS и MPW3 (4го в таком бюджете нету)

 

Гранд Чироки мне понравились как едут (особенно 4.7) но живых найти практически не реально

MPS отбросил т.к. мне абсолютно не комфортно в нем

 

Остался MPW и мерин.

По комфорту их конечно сравнивать даже не стоит, но очень противоречивые отзывы по МЛ о надежности и стоимости ремонтов.

Вагоны тоже не скажу, что в идеальном состоянии продают. Основная проблема - кузов. Но это детская болячка всех 3их вагонов (задние арки и задняя дверь)

 

В результате взял MPW3 3.8, сказать, что очень доволен выбором, то нет. Но после 100ки тяжело быть довольным. На данный момент вложено чуть больше 1К денег, машина ездит, особо мозг не выносит. Нужно вложить еще где-то столькоже, но это уже не первоочередные задачи, поэтому немного растяну повремени



#20 ВНЕ САЙТА   Dimoon

Dimoon

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 27 Mar 2008
  • 345 сообщений
  • Авто: Мотоцикл-Эндуро и УАЗик!!)))))
  • Имя:Дмитрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 25 February 2019 - 09:50

 Джимни можно найти дешевле 10000. В хорошем состоянии, но по моему мнению эта машина сугубо для двоих. Багажника там практически нет. 

И мне кажется, если машина должна быть универсальной, тогда надо рассматривать ее внедорожные возможности в стоке. Ибо практически любой внедорожный тюнинг кроме затрат финансовых снижает надежность определенных узлов и уменьшает универсальность машины!


  • podarok это нравится




Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN