Военное состояние ? Кому на руку? - Страница 5 - Юр. Ботва - общие вопросы - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

Военное состояние ? Кому на руку?


  • Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 263

#81 ВНЕ САЙТА   Vrubel

Vrubel

    Дока

  • ORM
  • PipPipPip
  • Регистрация: 09 Apr 2006
  • 6097 сообщений
  • Авто: Nissan Patrol Y61, BMW 540
  • Имя:Денис
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев, Летки

Отправлено 27 November 2018 - 06:55

Все таки не до конца ясно, зачем введено ВП. Создаётся впечатление, что к этому готовились и ждали случай. Почему когда боинг сбили, ВП не было введено, а сейчас ввели?

насколько я понял из того что происходит. Идет "войнушка" за пролив. Слили три лаптя, для поднятия кипиша по всему миру, ООН, суды и тд . Цель сделать проход свободным, если не от присутствия Рф то хотябы от безосновательных досмотров и задержек судов идущих в порты Украины. А как еше пресекать самоуправство, если силовыми методами не вариант.

#82 ВНЕ САЙТА   Timofeevich

Timofeevich

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 05 Dec 2013
  • 3324 сообщений
  • Авто: VW Touareg 5.0 TDi + Airtream Excella 29'
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Одесса

Отправлено 27 November 2018 - 07:43

...Цель сделать проход свободным, если не от присутствия Рф то хотябы от безосновательных досмотров и задержек судов идущих в порты Украины. А как еше пресекать самоуправство, если силовыми методами не вариант.


Vrubel Денис, так такие методы тоже вариантом сложно назвать...
По аналогии, напоминает попытку проехать на своей машине в Крым не останавливаясь для погран контроля россиянами. Что будет ? Начнут стрелять...
Прохождение Керченского пролива регулируется российской диспечерской службой, которая отвечает за безопасность мореплавания.
Там есть правила прохождения : нужно подать заявку на проход за 48/24/4 часа, потом по прибытии в зону ожидания выйти на связь с диспечером по УКВ и получить инструкции по проходу.
Укранские корабли ничего этого не выполнили, и начали проход по каналу не получив на это разрешения диспечерской службы.
Чего мы будем добиваться в ООН ? Чтобы Россия упразнила диспечерскую службу в Керченском проливе ?...
По поводу безосновательных досмотров и задержея судов, то Украина имеет право и должна делать то же самое с судами идущими в порты России.
  • guarule, cicero и jazzmen это нравится

#83 ВНЕ САЙТА   sergei

sergei

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 03 Nov 2005
  • 1182 сообщений
  • Авто: Land Cruiser 105, 4,2D, Duster 1.5 dCi
  • Имя:Cергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Червоноград

Отправлено 27 November 2018 - 07:50

«Всего» 30 дней за которые так красноречиво рассказывал главный и за которые топили, повторяя по 10 раз за выпуск новостей практически все каналы, это только начало. Не один из этих продажных Аналов не сказал, что теперь для отмены или ПРОДОЛЖЕНИЯ ВП, ВР не нужна. Всё решает сам.

#84 ВНЕ САЙТА   Vrubel

Vrubel

    Дока

  • ORM
  • PipPipPip
  • Регистрация: 09 Apr 2006
  • 6097 сообщений
  • Авто: Nissan Patrol Y61, BMW 540
  • Имя:Денис
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев, Летки

Отправлено 27 November 2018 - 08:11

Vrubel Денис, так такие методы тоже вариантом сложно назвать...
\
По поводу безосновательных досмотров и задержея судов, то Украина имеет право и должна делать то же самое с судами идущими в порты России.

То что это была спровоцированно, никто не спорит. Идет война, каждый пользуется теми методами, которые подходят.РФ наживку проглотила, причем российский флот, как всегда во всей красе чуть не утопив два своих боевых корабля об буксир330.gif
Тоже это по хамски останавливать суда РФ выбивать взятки за проход и куда это зайдет?277.gif  На мой взгляд нашли один из действенных методов - правовой.


Чего мы будем добиваться в ООН ? Чтобы Россия упразнила диспечерскую службу в Керченском проливе ?...

Проход и Азовское море должны быть свободны и задержки судов связанны с метеоусловиями, а не прохождением таможенных досмотров. Знаю, что поиск судов с заходом в Азовское море весьма затруднителен сегодня. 



#85 ВНЕ САЙТА   AntDroid

AntDroid

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jan 2010
  • 1569 сообщений
  • Авто: TLC 100, LTC 2, VW T5, УАЗ 469
  • Имя:Антон
  • Город:Киев

Отправлено 27 November 2018 - 09:00

насколько я понял из того что происходит. Идет "войнушка" за пролив. Слили три лаптя, для поднятия кипиша по всему миру, ООН, суды и тд . Цель сделать проход свободным, если не от присутствия Рф то хотябы от безосновательных досмотров и задержек судов идущих в порты Украины. А как еше пресекать самоуправство, если силовыми методами не вариант.

Тут есть ещё одно мнение:
2019 - год заключения контрактов РФ на поставку газа в Европы, и соответственно определение объёмов транзита. Не далее чем 3 дня назад Путин и Эрдоган торжественно открывали турецкий поток.
Ну о каком транзите газа по нему может идти речь, когда чуть ли не над трубой корабли стрельбу устраивают, военное положение опять же. Пролетит ещё случайно куда не надо. Это риски, а риски стоят денег.
Короче - мнение в том, что идёт выстраивание стартовых позиций для переговоров по газу.
  • mamont это нравится

#86 ВНЕ САЙТА   gorrets

gorrets

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 14 Jun 2006
  • 1945 сообщений
  • Авто: OPEL Frontera A Sport 2i
  • Имя:Руслан
  • Пол:Мужчина
  • Город:Бровары

Отправлено 27 November 2018 - 09:08

Vrubel

Конвенція про режим проток Босфор http://zakon.rada.go...ws/show/995_228

про другие каналы http://www.randewy.ru/prot/prot17.html

не всё так однозначно 



#87 ВНЕ САЙТА   GoldFish

GoldFish

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 07 Aug 2009
  • 1675 сообщений
  • Авто: GrandCherokee 5.7 HEMI
  • Имя:Юрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 27 November 2018 - 09:30

«Всего» 30 дней за которые так красноречиво рассказывал главный и за которые топили, повторяя по 10 раз за выпуск новостей практически все каналы, это только начало. Не один из этих продажных Аналов не сказал, что теперь для отмены или ПРОДОЛЖЕНИЯ ВП, ВР не нужна. Всё решает сам.

 

Не несите бред рашковской пропаганды!!!! Читайте первоисточники

 

 

Стаття 7. Припинення та скасування воєнного стану

1. Воєнний стан на всій території України або в окремих її місцевостях припиняється після закінчення строку, на який його було введено.

2. До закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності Президент України може прийняти указ про скасування воєнного стану на всій території України або в окремих її місцевостях, про що має бути негайно оголошено через засоби масової інформації.


Цікаво інше. Як тепер відмінити військовий стан, поки до нас не повернувся Крим? Це буде якось нелогічно

 

Я смотрю есть непонимание что такое ВП

 

ВП - это ПРАВО президента ограничить конституционные права в случае необходимости. Это не обязанность, а именно право.

 

В мирное время, чтобы ввести комендантский час или запретитьвъезд на определенную территорию или шманатоь все машины подряд или объявить принудительную эвакуацию, нужно решение рады. Сколько на это уйдет времени вы все прекрасно знаете.

Режим ВП дает возможность это сделать очень быстро решением президента или органа местного управления.


  • Yurezz это нравится

#88 ВНЕ САЙТА   Yurezz

Yurezz

    Юнкер

  • ORM
  • Pip
  • Регистрация: 23 Jul 2015
  • 450 сообщений
  • Авто: UAZ, Mercedes Vito
  • Имя:Юрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:киев

Отправлено 27 November 2018 - 09:34

Текст не мій, але згоден з кожним словом:

 

"Зрадофіле. Мені в принципі байдуже, за що ти ненавидиш чинну українську владу. Може ти наївний романтик, який мріє про «істинну владу народу», що так само нереально як Царство Боже або комунізм. Може ти прибічник Тимошенко, Гриценко, «Самопомочі» або взагалі Оппоблоку. Може ти просто нездатний до причинно-наслідкових зв’язків та до вивчення історії власної країни, або – ти просто платний інтернет-бот, який працює за гроші певного штабу. В останньому випадку далі можеш не читати – яка тобі різниця, що там пише тобі черговий ідейний порохобот?

Так от зрадофіле. Я розумію, ненависть твоя до чинної української влади така несамовита, що аби підкласти владі свиню, ти не гребуєш нічим. І от. Читаю протягом останньої доби твої аргументи проти влади і бачу – в сліпій ненависті ти дійшов до відвертих брехні та маніпуляції. Приклади? Будь ласка.

«Навіщо зв’язуватися в бійку з набагато сильнішим противником». Маніпуляція. Ти гарно знаєш, що в бійку з набагато сильнішим противником ми ув’язалися не зараз, а у 2014 р., при чому нас про це не запитали. Протистояння на Азовському морі загострювалося протягом всього останнього року. Забув?

«Розвивати армію – це не забезпечити прийнятне годування і гарненьку форму». Брехня. Ще Клаузевіц казав «не починай воювати якщо не вмієш нагодувати військо». Радянський Союз зброї мав досхочу будь-якої, але тільки коли Радянська армія вторгалася в Чехословаччину, єдиним вітчизняним продуктом в раціоні бійців була горілка. А розвалився совок не під ударами армії, а від нестачі м’яса і ковбаси. Те саме з формою. Червона армія у 1941 р. зброї мала до бісової мами – та аби переламати хід війни знадобилися американські тушонка, шкіряні черевики і теплі куртки. Спробуй зараз запропонувати солдату вдягнутися знову в берці «тисячакроків» та в «дубок-скляху». Багато цікавого дізнаєшся. Про себе.

«Аби нарощувати військовий потенціал треба розвивати економіку, а для цього – подолати корупцію». Брехня. По-перше, неймовірно корумпована Британія була володаркою морів і країною над якої не заходило сонце. А Британія яка подолала корупцію стислася до розмірів Британського острова. Нині Китай, який вирвався в світові лідери, за корупцією регулярно на призових місцях. Заступник губернатора з 15 мільярдами доларів в готівці – доказ. Нема прямого зв’язку між рівнем корупції і військовою міццю – доведено історією. Але. 
Зрадофіле, якби в Україні чотири роки не боролися з корупцією – наш солдат і зараз служив би у тих самих «дубку-склясі» і берцях «тисячакроків», у касках часів полонення Паулюса в Сталінграді та у броніках зразка Афганської війни. І жер би наш солдат ті саму перловку на комбіжирі та сухпай в бляшаних банках. Тобто було б усе, як за тих політиків які нині рвуться до влади аби «подолати корупцію». А ще техніка у нас була б як ті 18 БТР на всю 79-ту бригаду які вона витягла весною 14-го, аби встати на кримському перешийку. 
Але техніки зараз у військах в рази більше ніж було в 14-му. Але український солдат – у «Таланах» на мембранці, у флісці та в укропікселі. І з сухпаєм у вакуумпакетах. І ще багато з чим – оно вже й БПЛА вітчизняного виробництва пішли на озброєння. Все це в тому числі тому, що так, як за останні 4 роки, з корупцією в Україні не боролися НІКОЛИ. 
Але політики, які обіцяють «забрати владу у олігархів» на каналах тих самих олігархів, тобі про це не скажуть.

«Чому в країні не збудовані патронні і ракетні заводи?!» Маніпуляція. От як раз якби в нас не боролися з корупцією такі заводи в нас будували б десятками – і МО навіть закуповувало їхні БК, але з БК на передку були б постійні проблеми. Чому? Та тому що наше керівництво цікавить де взяти набої, а не як відзвітувати про будівництво заводу, або вкрасти грошей під благий намір. І боєприпаси наше керівництво десь бере – розстрілюємо те що лишилося на складах, вичищаємо склади країн колишнього Варшавського договору (їм за копійки віддати нам боєприпаси вигідніше, ніж витрачатися на утилізацію), тощо й тощо.

«Навіщо воєнний стан?!» Маніпуляція. Для того, аби коли знадобиться терміново перекинути 5-6 ешелонів, військові з Укрзалізницею не домовлялися, а поставили перед фактом – треба і край. І аби коли треба, мати право журналістам сказати: «Тут знімати не можна». Нас Настя Станко з російськими журналістами на позиціях ЗСУ нічому не навчили?

«Чому воєнний стан не впровадили у 14-му?» Маніпуляція. Який нафіг воєнний стан? У 14-му питання стояло про те, аби взагалі вижити. У 14-му після Іловайського бойовища ім. Хомчака-Семенченка-Корбана, ми мали діру у фронті від Донецька до Маріуполя, відсутність резервів, і Європу яка нам викручувала руки, аби ми уклали мир з Москвою на будь-яких умовах. У нас тоді питання стояло – час виграти, а не у воєнні стани гратися. І до речі, боєздатність ЗСУ ми відновили і навіть пішли віджимати свої території – Авдіївка, Світлодарка, Широкіно. Без воєнного стану. Впоралися.

«Воєнний стан – це аби зірвати вибори президента» Брехня, уже відомо. Воєнний стан впроваджують лише на 30 діб. І вибори відбудуться як і було заплановано. Які нафіг вибори президента? Ніхто й не думає їх відміняти.

«Чому не розірвані дипломатичні стосунки з Росією?!» Маніпуляція. Грузія оно розірвала. Чого добилася? Що громадяни Грузії в Росії не мають консульського забезпечення, тобто кинуті там напризволяще. І все.

«Хто винний за втрачені три кораблі? Знову Росія?» Саме так. Українські кораблі йшли українськими водами, аби посилити угрупування на Азовському морі, згідно норм міжнародного права – а Москва спершу перегородила прохід через Керченську протоку, а потім захопила кораблі силами своєї армії у нейтральних водах. Ще що незрозуміло? Ми мусимо кожного пчиху Москви боятися, лише «аби чого не сталося»? Може ще пару населених пунктів на Донбасі їм здати – «аби раптом чогось не…»?

Тощо, тощо й тощо. Продовжувати можу до безкінечності. Але чи треба? Чи почуєш ти мене, зрадофіле? Тобі ж так ненависть до чинної української влади застеляє очі, що крім неї ти не бачиш взагалі нічого.

Зрадофіле. Я з тобою таким борюся вже більше чотирьох років. І знаєш, мені давно вже це набридло. І я давно думаю про те щоби покинути все це – і приводь до влади кого хочеш. От чесно. Я пережив комуняк, Кравчука, Кучму, проФФЕсора. Якось проживу і за тих лантухів, яких владою мені зробиш ти – не пропаду. Але.

Я не знаю за кого конкретно ти голосуватимеш, проте я точно знаю яку владу ти мені приведеш. Знаєш яку? Злочинну владу. Такою її назвеш ти сам – за пару місяців після виборів. Розумієш, я гарно знаю що ціну на газ тобі удвічі ніхто не зменшить. Тобі не винищать корупцію – а особливо кандидати і громадські активісти, які самі з корупції годуються так, що будь здоровий. Тобі не приберуть олігархів. Тобі не забезпечать зарплатень як у Європі. Не зупинять еміграції з країни. Не припинять війну – її можна припинити лише перемого або капітуляцією. Це – очевидно для кожного, хто хоч трохи знається на предметі. Див – не буває.

Але… Ти щиро віриш, що хтось там прийде – порядок наведе. І от коли ти збагнеш, що за влади приведеної тобою краще не стає – стає гірше, ти знову за звичкою заявиш що й та влада – злочинна. Ти постійно так робиш, спершу приводиш владу, потім сам її ненавидиш. Хіба ні? Я – знаю, я сам такий був колись.

А отже, по факту, ти бажаєш поміняти владу яка не подобається тобі, але подобається мені, на владу яка не буде подобатися і тобі, і мені. Правда смішно? Тільки ти цього не бачиш, позаяк очі твої застелила ненависть до чинної української влади.

В цьому – різниця між нами. Ти ненавидиш українську владу, а я ненавиджу ворогів України. Поки ти думаєш як повали владу в Україні, я думаю як Україну захистити, зміцнити і розбудувати.

Колись – це зрозумієш і ти. Я в це вірю. Дай Бог – аби не пізно було."



#89 ВНЕ САЙТА   Skarb

Skarb

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 16 Mar 2009
  • 37 сообщений
  • Авто: FJ-cruiser
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:киев

Отправлено 27 November 2018 - 09:41

Згоден!

Текст не мій, але згоден з кожним словом:
 
"Зрадофіле. Мені в принципі байдуже, за що ти ненавидиш чинну українську владу. Може ти наївний романтик, який мріє про «істинну владу народу», що так само нереально як Царство Боже або комунізм. Може ти прибічник Тимошенко, Гриценко, «Самопомочі» або взагалі Оппоблоку. Може ти просто нездатний до причинно-наслідкових зв’язків та до вивчення історії власної країни, або – ти просто платний інтернет-бот, який працює за гроші певного штабу. В останньому випадку далі можеш не читати – яка тобі різниця, що там пише тобі черговий ідейний порохобот?
Так от зрадофіле. Я розумію, ненависть твоя до чинної української влади така несамовита, що аби підкласти владі свиню, ти не гребуєш нічим. І от. Читаю протягом останньої доби твої аргументи проти влади і бачу – в сліпій ненависті ти дійшов до відвертих брехні та маніпуляції. Приклади? Будь ласка.
«Навіщо зв’язуватися в бійку з набагато сильнішим противником». Маніпуляція. Ти гарно знаєш, що в бійку з набагато сильнішим противником ми ув’язалися не зараз, а у 2014 р., при чому нас про це не запитали. Протистояння на Азовському морі загострювалося протягом всього останнього року. Забув?
«Розвивати армію – це не забезпечити прийнятне годування і гарненьку форму». Брехня. Ще Клаузевіц казав «не починай воювати якщо не вмієш нагодувати військо». Радянський Союз зброї мав досхочу будь-якої, але тільки коли Радянська армія вторгалася в Чехословаччину, єдиним вітчизняним продуктом в раціоні бійців була горілка. А розвалився совок не під ударами армії, а від нестачі м’яса і ковбаси. Те саме з формою. Червона армія у 1941 р. зброї мала до бісової мами – та аби переламати хід війни знадобилися американські тушонка, шкіряні черевики і теплі куртки. Спробуй зараз запропонувати солдату вдягнутися знову в берці «тисячакроків» та в «дубок-скляху». Багато цікавого дізнаєшся. Про себе.
«Аби нарощувати військовий потенціал треба розвивати економіку, а для цього – подолати корупцію». Брехня. По-перше, неймовірно корумпована Британія була володаркою морів і країною над якої не заходило сонце. А Британія яка подолала корупцію стислася до розмірів Британського острова. Нині Китай, який вирвався в світові лідери, за корупцією регулярно на призових місцях. Заступник губернатора з 15 мільярдами доларів в готівці – доказ. Нема прямого зв’язку між рівнем корупції і військовою міццю – доведено історією. Але. 
Зрадофіле, якби в Україні чотири роки не боролися з корупцією – наш солдат і зараз служив би у тих самих «дубку-склясі» і берцях «тисячакроків», у касках часів полонення Паулюса в Сталінграді та у броніках зразка Афганської війни. І жер би наш солдат ті саму перловку на комбіжирі та сухпай в бляшаних банках. Тобто було б усе, як за тих політиків які нині рвуться до влади аби «подолати корупцію». А ще техніка у нас була б як ті 18 БТР на всю 79-ту бригаду які вона витягла весною 14-го, аби встати на кримському перешийку. 
Але техніки зараз у військах в рази більше ніж було в 14-му. Але український солдат – у «Таланах» на мембранці, у флісці та в укропікселі. І з сухпаєм у вакуумпакетах. І ще багато з чим – оно вже й БПЛА вітчизняного виробництва пішли на озброєння. Все це в тому числі тому, що так, як за останні 4 роки, з корупцією в Україні не боролися НІКОЛИ. 
Але політики, які обіцяють «забрати владу у олігархів» на каналах тих самих олігархів, тобі про це не скажуть.
«Чому в країні не збудовані патронні і ракетні заводи?!» Маніпуляція. От як раз якби в нас не боролися з корупцією такі заводи в нас будували б десятками – і МО навіть закуповувало їхні БК, але з БК на передку були б постійні проблеми. Чому? Та тому що наше керівництво цікавить де взяти набої, а не як відзвітувати про будівництво заводу, або вкрасти грошей під благий намір. І боєприпаси наше керівництво десь бере – розстрілюємо те що лишилося на складах, вичищаємо склади країн колишнього Варшавського договору (їм за копійки віддати нам боєприпаси вигідніше, ніж витрачатися на утилізацію), тощо й тощо.
«Навіщо воєнний стан?!» Маніпуляція. Для того, аби коли знадобиться терміново перекинути 5-6 ешелонів, військові з Укрзалізницею не домовлялися, а поставили перед фактом – треба і край. І аби коли треба, мати право журналістам сказати: «Тут знімати не можна». Нас Настя Станко з російськими журналістами на позиціях ЗСУ нічому не навчили?
«Чому воєнний стан не впровадили у 14-му?» Маніпуляція. Який нафіг воєнний стан? У 14-му питання стояло про те, аби взагалі вижити. У 14-му після Іловайського бойовища ім. Хомчака-Семенченка-Корбана, ми мали діру у фронті від Донецька до Маріуполя, відсутність резервів, і Європу яка нам викручувала руки, аби ми уклали мир з Москвою на будь-яких умовах. У нас тоді питання стояло – час виграти, а не у воєнні стани гратися. І до речі, боєздатність ЗСУ ми відновили і навіть пішли віджимати свої території – Авдіївка, Світлодарка, Широкіно. Без воєнного стану. Впоралися.
«Воєнний стан – це аби зірвати вибори президента» Брехня, уже відомо. Воєнний стан впроваджують лише на 30 діб. І вибори відбудуться як і було заплановано. Які нафіг вибори президента? Ніхто й не думає їх відміняти.
«Чому не розірвані дипломатичні стосунки з Росією?!» Маніпуляція. Грузія оно розірвала. Чого добилася? Що громадяни Грузії в Росії не мають консульського забезпечення, тобто кинуті там напризволяще. І все.
«Хто винний за втрачені три кораблі? Знову Росія?» Саме так. Українські кораблі йшли українськими водами, аби посилити угрупування на Азовському морі, згідно норм міжнародного права – а Москва спершу перегородила прохід через Керченську протоку, а потім захопила кораблі силами своєї армії у нейтральних водах. Ще що незрозуміло? Ми мусимо кожного пчиху Москви боятися, лише «аби чого не сталося»? Може ще пару населених пунктів на Донбасі їм здати – «аби раптом чогось не…»?
Тощо, тощо й тощо. Продовжувати можу до безкінечності. Але чи треба? Чи почуєш ти мене, зрадофіле? Тобі ж так ненависть до чинної української влади застеляє очі, що крім неї ти не бачиш взагалі нічого.
Зрадофіле. Я з тобою таким борюся вже більше чотирьох років. І знаєш, мені давно вже це набридло. І я давно думаю про те щоби покинути все це – і приводь до влади кого хочеш. От чесно. Я пережив комуняк, Кравчука, Кучму, проФФЕсора. Якось проживу і за тих лантухів, яких владою мені зробиш ти – не пропаду. Але.
Я не знаю за кого конкретно ти голосуватимеш, проте я точно знаю яку владу ти мені приведеш. Знаєш яку? Злочинну владу. Такою її назвеш ти сам – за пару місяців після виборів. Розумієш, я гарно знаю що ціну на газ тобі удвічі ніхто не зменшить. Тобі не винищать корупцію – а особливо кандидати і громадські активісти, які самі з корупції годуються так, що будь здоровий. Тобі не приберуть олігархів. Тобі не забезпечать зарплатень як у Європі. Не зупинять еміграції з країни. Не припинять війну – її можна припинити лише перемого або капітуляцією. Це – очевидно для кожного, хто хоч трохи знається на предметі. Див – не буває.
Але… Ти щиро віриш, що хтось там прийде – порядок наведе. І от коли ти збагнеш, що за влади приведеної тобою краще не стає – стає гірше, ти знову за звичкою заявиш що й та влада – злочинна. Ти постійно так робиш, спершу приводиш владу, потім сам її ненавидиш. Хіба ні? Я – знаю, я сам такий був колись.
А отже, по факту, ти бажаєш поміняти владу яка не подобається тобі, але подобається мені, на владу яка не буде подобатися і тобі, і мені. Правда смішно? Тільки ти цього не бачиш, позаяк очі твої застелила ненависть до чинної української влади.
В цьому – різниця між нами. Ти ненавидиш українську владу, а я ненавиджу ворогів України. Поки ти думаєш як повали владу в Україні, я думаю як Україну захистити, зміцнити і розбудувати.
Колись – це зрозумієш і ти. Я в це вірю. Дай Бог – аби не пізно було."

Чудовий текст. Просто і лаконічно!

Сообщение отредактировал Skarb: 27 November 2018 - 09:39

  • Storm это нравится

#90 ВНЕ САЙТА   gorrets

gorrets

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 14 Jun 2006
  • 1945 сообщений
  • Авто: OPEL Frontera A Sport 2i
  • Имя:Руслан
  • Пол:Мужчина
  • Город:Бровары

Отправлено 27 November 2018 - 10:51

ага просто и лаконично … пережил не всех видать, юща забыл, или тогда было айс. А предлагает теперь что?  пользоваться тем что есть? авось лучше станет. или объявить войну и сдаться (победить ведь не получится)? что он предлагает, что бы с этим согласиться? куля в лоба честно говорил, когда премьером становился, я не обещаю, что станет лучше, будет хуже, но потом ….. бла бла бла, да и суть написанного это позиция сторонников яныка 2013 года



#91 ВНЕ САЙТА   Vrubel

Vrubel

    Дока

  • ORM
  • PipPipPip
  • Регистрация: 09 Apr 2006
  • 6097 сообщений
  • Авто: Nissan Patrol Y61, BMW 540
  • Имя:Денис
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев, Летки

Отправлено 27 November 2018 - 11:48

Vrubel

Конвенція про режим проток Босфор http://zakon.rada.go...ws/show/995_228

про другие каналы http://www.randewy.ru/prot/prot17.html

не всё так однозначно 

что не однозначно?

Какое это имеет отношение к текущей ситуации кроме слова канал?

После захвата полуострова поменялась геополитическая ситуация, которую каждый трактует по-своему... нет ни договоров, ни соглашений...

Чтобы конкретно обсуждать нужно разбираться в этом. Я высказал лишь лично мое предположение даже не содранное в интернет. А время покажет...



#92 ВНЕ САЙТА   gorrets

gorrets

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 14 Jun 2006
  • 1945 сообщений
  • Авто: OPEL Frontera A Sport 2i
  • Имя:Руслан
  • Пол:Мужчина
  • Город:Бровары

Отправлено 27 November 2018 - 12:19

найдите правила прохождения керченского пролива, ещё когда крым был наш. а общего то что в каждом проливе есть свои провила прохода как гражданских так и военных судов, и нет одних правил для всех


2014 год http://zakon.rada.go...s/show/z0973-02



#93 ВНЕ САЙТА   KRITIK

KRITIK

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 13 Jun 2006
  • 2125 сообщений
  • Авто: TLC 70
  • Имя:Алексей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 27 November 2018 - 12:20

Текст не мій, але згоден з кожним словом:

 

"Зрадофіле. Мені в принципі байдуже, за що ти ненавидиш чинну українську владу. Може ти наївний романтик, який мріє про «істинну владу народу», що так само нереально як Царство Боже або комунізм. Може ти прибічник Тимошенко, Гриценко, «Самопомочі» або взагалі Оппоблоку. Може ти просто нездатний до причинно-наслідкових зв’язків та до вивчення історії власної країни, або – ти просто платний інтернет-бот, який працює за гроші певного штабу. В останньому випадку далі можеш не читати – яка тобі різниця, що там пише тобі черговий ідейний порохобот?

Так от зрадофіле. Я розумію, ненависть твоя до чинної української влади така несамовита, що аби підкласти владі свиню, ти не гребуєш нічим. І от. Читаю протягом останньої доби твої аргументи проти влади і бачу – в сліпій ненависті ти дійшов до відвертих брехні та маніпуляції. Приклади? Будь ласка.

«Навіщо зв’язуватися в бійку з набагато сильнішим противником». Маніпуляція. Ти гарно знаєш, що в бійку з набагато сильнішим противником ми ув’язалися не зараз, а у 2014 р., при чому нас про це не запитали. Протистояння на Азовському морі загострювалося протягом всього останнього року. Забув?

«Розвивати армію – це не забезпечити прийнятне годування і гарненьку форму». Брехня. Ще Клаузевіц казав «не починай воювати якщо не вмієш нагодувати військо». Радянський Союз зброї мав досхочу будь-якої, але тільки коли Радянська армія вторгалася в Чехословаччину, єдиним вітчизняним продуктом в раціоні бійців була горілка. А розвалився совок не під ударами армії, а від нестачі м’яса і ковбаси. Те саме з формою. Червона армія у 1941 р. зброї мала до бісової мами – та аби переламати хід війни знадобилися американські тушонка, шкіряні черевики і теплі куртки. Спробуй зараз запропонувати солдату вдягнутися знову в берці «тисячакроків» та в «дубок-скляху». Багато цікавого дізнаєшся. Про себе.

«Аби нарощувати військовий потенціал треба розвивати економіку, а для цього – подолати корупцію». Брехня. По-перше, неймовірно корумпована Британія була володаркою морів і країною над якої не заходило сонце. А Британія яка подолала корупцію стислася до розмірів Британського острова. Нині Китай, який вирвався в світові лідери, за корупцією регулярно на призових місцях. Заступник губернатора з 15 мільярдами доларів в готівці – доказ. Нема прямого зв’язку між рівнем корупції і військовою міццю – доведено історією. Але. 
Зрадофіле, якби в Україні чотири роки не боролися з корупцією – наш солдат і зараз служив би у тих самих «дубку-склясі» і берцях «тисячакроків», у касках часів полонення Паулюса в Сталінграді та у броніках зразка Афганської війни. І жер би наш солдат ті саму перловку на комбіжирі та сухпай в бляшаних банках. Тобто було б усе, як за тих політиків які нині рвуться до влади аби «подолати корупцію». А ще техніка у нас була б як ті 18 БТР на всю 79-ту бригаду які вона витягла весною 14-го, аби встати на кримському перешийку. 
Але техніки зараз у військах в рази більше ніж було в 14-му. Але український солдат – у «Таланах» на мембранці, у флісці та в укропікселі. І з сухпаєм у вакуумпакетах. І ще багато з чим – оно вже й БПЛА вітчизняного виробництва пішли на озброєння. Все це в тому числі тому, що так, як за останні 4 роки, з корупцією в Україні не боролися НІКОЛИ. 
Але політики, які обіцяють «забрати владу у олігархів» на каналах тих самих олігархів, тобі про це не скажуть.

«Чому в країні не збудовані патронні і ракетні заводи?!» Маніпуляція. От як раз якби в нас не боролися з корупцією такі заводи в нас будували б десятками – і МО навіть закуповувало їхні БК, але з БК на передку були б постійні проблеми. Чому? Та тому що наше керівництво цікавить де взяти набої, а не як відзвітувати про будівництво заводу, або вкрасти грошей під благий намір. І боєприпаси наше керівництво десь бере – розстрілюємо те що лишилося на складах, вичищаємо склади країн колишнього Варшавського договору (їм за копійки віддати нам боєприпаси вигідніше, ніж витрачатися на утилізацію), тощо й тощо.

«Навіщо воєнний стан?!» Маніпуляція. Для того, аби коли знадобиться терміново перекинути 5-6 ешелонів, військові з Укрзалізницею не домовлялися, а поставили перед фактом – треба і край. І аби коли треба, мати право журналістам сказати: «Тут знімати не можна». Нас Настя Станко з російськими журналістами на позиціях ЗСУ нічому не навчили?

«Чому воєнний стан не впровадили у 14-му?» Маніпуляція. Який нафіг воєнний стан? У 14-му питання стояло про те, аби взагалі вижити. У 14-му після Іловайського бойовища ім. Хомчака-Семенченка-Корбана, ми мали діру у фронті від Донецька до Маріуполя, відсутність резервів, і Європу яка нам викручувала руки, аби ми уклали мир з Москвою на будь-яких умовах. У нас тоді питання стояло – час виграти, а не у воєнні стани гратися. І до речі, боєздатність ЗСУ ми відновили і навіть пішли віджимати свої території – Авдіївка, Світлодарка, Широкіно. Без воєнного стану. Впоралися.

«Воєнний стан – це аби зірвати вибори президента» Брехня, уже відомо. Воєнний стан впроваджують лише на 30 діб. І вибори відбудуться як і було заплановано. Які нафіг вибори президента? Ніхто й не думає їх відміняти.

«Чому не розірвані дипломатичні стосунки з Росією?!» Маніпуляція. Грузія оно розірвала. Чого добилася? Що громадяни Грузії в Росії не мають консульського забезпечення, тобто кинуті там напризволяще. І все.

«Хто винний за втрачені три кораблі? Знову Росія?» Саме так. Українські кораблі йшли українськими водами, аби посилити угрупування на Азовському морі, згідно норм міжнародного права – а Москва спершу перегородила прохід через Керченську протоку, а потім захопила кораблі силами своєї армії у нейтральних водах. Ще що незрозуміло? Ми мусимо кожного пчиху Москви боятися, лише «аби чого не сталося»? Може ще пару населених пунктів на Донбасі їм здати – «аби раптом чогось не…»?

Тощо, тощо й тощо. Продовжувати можу до безкінечності. Але чи треба? Чи почуєш ти мене, зрадофіле? Тобі ж так ненависть до чинної української влади застеляє очі, що крім неї ти не бачиш взагалі нічого.

Зрадофіле. Я з тобою таким борюся вже більше чотирьох років. І знаєш, мені давно вже це набридло. І я давно думаю про те щоби покинути все це – і приводь до влади кого хочеш. От чесно. Я пережив комуняк, Кравчука, Кучму, проФФЕсора. Якось проживу і за тих лантухів, яких владою мені зробиш ти – не пропаду. Але.

Я не знаю за кого конкретно ти голосуватимеш, проте я точно знаю яку владу ти мені приведеш. Знаєш яку? Злочинну владу. Такою її назвеш ти сам – за пару місяців після виборів. Розумієш, я гарно знаю що ціну на газ тобі удвічі ніхто не зменшить. Тобі не винищать корупцію – а особливо кандидати і громадські активісти, які самі з корупції годуються так, що будь здоровий. Тобі не приберуть олігархів. Тобі не забезпечать зарплатень як у Європі. Не зупинять еміграції з країни. Не припинять війну – її можна припинити лише перемого або капітуляцією. Це – очевидно для кожного, хто хоч трохи знається на предметі. Див – не буває.

Але… Ти щиро віриш, що хтось там прийде – порядок наведе. І от коли ти збагнеш, що за влади приведеної тобою краще не стає – стає гірше, ти знову за звичкою заявиш що й та влада – злочинна. Ти постійно так робиш, спершу приводиш владу, потім сам її ненавидиш. Хіба ні? Я – знаю, я сам такий був колись.

А отже, по факту, ти бажаєш поміняти владу яка не подобається тобі, але подобається мені, на владу яка не буде подобатися і тобі, і мені. Правда смішно? Тільки ти цього не бачиш, позаяк очі твої застелила ненависть до чинної української влади.

В цьому – різниця між нами. Ти ненавидиш українську владу, а я ненавиджу ворогів України. Поки ти думаєш як повали владу в Україні, я думаю як Україну захистити, зміцнити і розбудувати.

Колись – це зрозумієш і ти. Я в це вірю. Дай Бог – аби не пізно було."

 

Меня одного раздражает эта порохоботская хрень???

....ссылку прямую на этого писаку киньте,посмотрю чем оно в 14м -15м занималось...



#94 ВНЕ САЙТА   Des

Des

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 16 Feb 2007
  • 2014 сообщений
  • Авто: Suzuki Samurai 3,5 шт :)
  • Имя:Андрей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 27 November 2018 - 12:38

Меня одного раздражает эта порохоботская хрень???

....ссылку прямую на этого писаку киньте,посмотрю чем оно в 14м -15м занималось...

 

 

После этого: У 14-му після Іловайського бойовища ім. Хомчака-Семенченка-Корбана, диагноз понятен (


  • Sanek это нравится

#95 ВНЕ САЙТА   Sanya

Sanya

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 30 Mar 2011
  • 320 сообщений
  • Авто: VW T5 ,Tundra 1
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:Черкассы

Отправлено 27 November 2018 - 12:40

   Многие ещё не осознали (ведь за пять лет так тяжело разобраться),что мы живём рядом с подлым и агрессивным государством,которое понимает только силу. 

Кацапов пять лет назад боялись ,ведь это ужасная ЯДЕРНАЯ ! сверхдержава.  А затем боязнь прошла и их ,как бешенных собак начали  убивать все,кому не лень---Турция,Израиль,США и т..д. Самый большой вклад в обнуление лаптеногих  сейчас вносит Украина.      Видимо теперь прийдётся и на море начинать боевые действия,иначе Азов попросту отберут,  следом-побережье Азовского моря,потом -Черноморский берег...

  Путин не готов к полномасштабной войне,ведь это дорого и плохо влияет на рейтинг .Он любит локальные конфликты.  И он получит этот конфликт .  Вероятно,наши сейчас подтянут к побережью  ракеты Нептун и начнут  усложнять мореплавание духовноскрепным. 

     P/S Для информации:   Четыре украинских судна возвращались в украинский порт. При подходе к мосту было сделано несколько запросов в Керчь. Ответа не получили и отошли на 14 узлов в  нейтральные воды.Затем были атакованы целой толпой кораблей под власовскими флагами.   

     


Сообщение отредактировал Sanya: 27 November 2018 - 12:42


#96 ВНЕ САЙТА   GoldFish

GoldFish

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 07 Aug 2009
  • 1675 сообщений
  • Авто: GrandCherokee 5.7 HEMI
  • Имя:Юрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 27 November 2018 - 12:42

что не однозначно?

Какое это имеет отношение к текущей ситуации кроме слова канал?

После захвата полуострова поменялась геополитическая ситуация, которую каждый трактует по-своему... нет ни договоров, ни соглашений...

Чтобы конкретно обсуждать нужно разбираться в этом. Я высказал лишь лично мое предположение даже не содранное в интернет. А время покажет...

 

ИМХО у наших не стояла задача провоцировать. Думаю задача была попытаться пройти по всем правилам и если не пропустят, то задокументировать факт.

Когда наши дождались оттаскивания танкера для прохода орковских судов, после чего развернулись и пошли на выход, орки поняли, что что-то не то.

А дальше приказ задержать и ситуация вышла из под контроля.


  • Storm это нравится

#97 ВНЕ САЙТА   БармалеЙ

БармалеЙ

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 13 Apr 2010
  • 3159 сообщений
  • Авто: GW Pegasus АТ ПРИЗРАК, LS400, эвакуатор
  • Имя:Александр
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев, Полесье

Отправлено 27 November 2018 - 12:45

......а дальше пошло продолжение темы майдан.....пора бы и модерам проснутся278.gif


  • zakraysveta и Marlon это нравится

#98 ВНЕ САЙТА   вахтанг

вахтанг

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 01 Jun 2011
  • 335 сообщений
  • Авто: Shevy Volt
  • Имя:Вахтанг
  • Пол:Мужчина
  • Город:на реке

Отправлено 27 November 2018 - 13:49

Добрый день,предлагаю не давать волю эмоциям-беречь свои жизненные силы и ресурс,он ведь как у автомобиля-у каждого индивидуален.

 

Все войны и конфликты имеют стратегическую линию,которая роднит их с подобными играми-шахматами,например.

 

С позиции беспристрастного наблюдателя мы видим,что белые провели удачную комбинацию,сделав пешку(буксир) проходной и превратив её в ферзя.

 

Игра оживляется.. ,в любом случае застой это болото,тупик.


  • NiO это нравится

#99 ВНЕ САЙТА   Timofeevich

Timofeevich

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 05 Dec 2013
  • 3324 сообщений
  • Авто: VW Touareg 5.0 TDi + Airtream Excella 29'
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Одесса

Отправлено 27 November 2018 - 14:58

...Проход и Азовское море должны быть свободны и задержки судов связанны с метеоусловиями, а не прохождением таможенных досмотров. Знаю, что поиск судов с заходом в Азовское море весьма затруднителен сегодня.

Vrubel Денис, заход в Азовское море и сейчас является свободным для всех гражданских судов, и для военных судов под флагом Украины и России (в соответствии с действующим договором). Но проход Керченского пролива регулируется диспечерской службой страны отвечающей за безопасность мореплавания в проливе, а это сейчас по факту, Российские диспечеры.
В случае с Босфором, к примеру, это турецкие диспечеры. Решили турки не пускать газовозы с СПГ (LNG) в Чёрное море, и не пускают ! И никто на них повлиять не может, как ни пытались, даже сам дядя Сэм ! 'Небезопасно', отвечают турки, читай идите на йух.
По поводу фрахта - с тех пор как был задержан траулер 'Дон' россияне стали проверять все суда идущие в Мариуполь и Бердянск. В ответ, судовладельцы подняли фрахт на 10 $/т как компенсацию за простой при погрузке в этих портах. Сейчас, после этого инцидента, судовладельцы ещё поднимут ставку фрахта долларов на 10 $/т. Что это означает ? Что проценттв 90% грузов из Мариуполя и Бердянска уйдут в Одессу, Южный, Черноморск, Николаев и Херсон. Кого в этом винить ? Хотелось бы Россию.

Сообщение отредактировал Timofeevich: 27 November 2018 - 14:59

  • jazzmen это нравится

#100 ВНЕ САЙТА   GoldFish

GoldFish

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 07 Aug 2009
  • 1675 сообщений
  • Авто: GrandCherokee 5.7 HEMI
  • Имя:Юрий
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 27 November 2018 - 15:17

Для любящих разгонять зраду и не любящих читать законы, небольшой ликбез:

 

ВП регулируется законом "Про правовий режим воєнного стану"

 

1. Пошли разгонять зраду, что Порошенко самостоятельно продлит ВП, а самыйц последний хит "ВП не имеет срока давности, Порошенко всех обманул"

 

Стаття 7. Припинення та скасування воєнного стану

1. Воєнний стан на всій території України або в окремих її місцевостях припиняється після закінчення строку, на який його було введено.

2. До закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності Президент України може прийняти указ про скасування воєнного стану на всій території України або в окремих її місцевостях, про що має бути негайно оголошено через засоби масової інформації.

 

2. Всех загонят рыть окопы, отберут имущество и т.д. и т.п.

 

 

Стаття 8. Заходи правового режиму воєнного стану

1. В Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених указом Президента України про введення воєнного стану, такі заходи правового режиму воєнного стану:

т.е. могут, но не обязаны. Решение по ситуации

 

Еще для бизнеса

 

1) У нас в договоре нет форс-мажора. Что делать?
— Ничего делать не нужно, положения о форс-мажоре есть в законодательстве, не обязательно дублировать их в договор. (Хотя некоторые суды могут быть не согласны).

2) Мы подписали договор с фирмой из Одессы. Они говорят, что приостановили оплаты из-за форс-мажора. Теперь не заплатят?
— Да, ВП подпадает под форс-мажор, но нужна связь между форс-мажором и невозможностью оплатить, подтвержденная справкой ТПП (или уполномоченным органом). Пока что никаких ограничений нет, справки тоже нет, поэтому они должны платить в срок. Или применяйте штрафные санкции.

3) Мы теперь можем законно не платить аренду/зарплату/не делать поставку?
— Нет, не можете.

4) У нас контракт с фирмой из РФ. Что нам грозит?
— Если эта фирма не подпадает законодательство о санкциях, то пока ничем. Но в парламенте уже есть законопроекты, которые предполагают ограничение торговли компаниями зарегистрированными в РФ.

5) У нас компания в области с ВП. Как это может повлиять на нас?
— В теории, могут изъять для государственных нужд технику, автомобили и имущество. Есть сомнения, что до этого дойдет, но можно провести оценку балансового имущества для снижения рисков.
А еще могут запретить торговать алкоголем, но от этого никак не защититься.






Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN