Установил на Ланос лебедку - полиция грозит п. 31.1 - МЫ - дороги, правила и законы - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

Установил на Ланос лебедку - полиция грозит п. 31.1


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 37

#1 ВНЕ САЙТА   FWDoffRoad

FWDoffRoad

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 24 May 2017
  • 89 сообщений
  • Авто: Daewoo Lanos
  • Имя:Владимир
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львов

Отправлено 28 December 2019 - 22:07

Всім привіт. Ніколи мене не зачипала поліція стосовно встановленної лебідки, аж до сьогодні. Не буду вдаватись в деталі... Суть в тому що натякнули мені на п. ПДР 31.1 (див фото)

хочу підготуватись, скажіть хто знає куди дивитись що читати щоб не довелось демонтувати лебідку... Дякую. п.с. Думаю що вони від мене не відстануть так просто...

Прикрепленные файлы


Сообщение отредактировал FWDoffRoad: 28 December 2019 - 22:07


#2 ВНЕ САЙТА   kupchak

kupchak

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 24 Mar 2014
  • 793 сообщений
  • Авто: Y60, Москвич ИЖ 412 ИЭ, ендуро чекушка.
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:с.Березiвка, Iвано-Франківска обл.

Отправлено 29 December 2019 - 09:08

Привіт, поки що ОТК (техогляд) легковим авто не проводять. Це не зовсім компетенція патрульних- одінь чохол на лебідку. Якщо будуть питати, що під чохлом,- скажи "акваланг" :))))))))))))))))



#3 ВНЕ САЙТА   Eduardo

Eduardo

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 22 Apr 2009
  • 2338 сообщений
  • Авто: СУНДУК
  • Имя:Эдуард
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 29 December 2019 - 09:19

Между прочим, по этому пункту можно доколупаться до любого внедорожника с силовым бампером и тп

#4 ВНЕ САЙТА   Dyusha

Dyusha

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 17 Mar 2015
  • 510 сообщений
  • Авто: а-ля ЛУАЗ
  • Имя:Sergei
  • Пол:Мужчина
  • Город:Николаев

Отправлено 29 December 2019 - 12:51

Двигаемся потихоньку в ЕС.

Россия в этом плане продвинулась значительно дальше. Зарегистрировать все что нужно можно через "уполномоченные" фирмы. Все на ЛУАЗ где то это потянет на 1000$, на большой джип - в 2 раза больше. Это наше ближайшее будущее.

Знакомый в Германии только фаркоп на ЛУАЗ зарегистрировал за 800 евро - это наше более отдаленное будущее.

 

У нас в области шмон машин со стороны полиции тоже резко усилился. Старайтесь ездить так, чтобы не попадаться на глаза полиции. Если полицаи относительно постоянные, то постарайтесь их "убедить".



#5 ВНЕ САЙТА   AntDroid

AntDroid

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jan 2010
  • 1569 сообщений
  • Авто: TLC 100, LTC 2, VW T5, УАЗ 469
  • Имя:Антон
  • Город:Киев

Отправлено 29 December 2019 - 15:38

Между прочим, по этому пункту можно доколупаться до любого внедорожника с силовым бампером и тп


По этому пункту можно доколупаться вообще до кого угодно.

#6 ВНЕ САЙТА   ранер

ранер

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 08 Dec 2011
  • 2345 сообщений
  • Авто: Gx460.Gx470. XMr 1000. TLC-80vx Renge Rover 4.4
  • Имя:Денис
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 29 December 2019 - 16:04

И фаркоп тоже под этот пункт подходит

#7 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 2000 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 29 December 2019 - 17:18

И фаркоп тоже под этот пункт подходит

С одной стороны нас всех раздражает и пугает эта пресловутая сэртыхфикация. Понятное дело - в нашей замечательной стране это станет еще одной кормушкой для тех кабинетных свиней по которым итак веревка плачет.

Но посмотрите на этот вопрос под иным углом зрения...кому ж понравится. когда в него прилетит прицеп. груженый дровами по самое нехочу только потому что фаркоп для чей-то машины "прысрав сваркою кум" в несертефицированном сарае несертефицированным трансформатором и несертефицированными электродами  просроченными лет на 10???

 

Двигаемся потихоньку в ЕС.

 Все на ЛУАЗ где то это потянет на 1000$, на большой джип - в 2 раза больше. Это наше ближайшее будущее.

Знакомый в Германии только фаркоп на ЛУАЗ зарегистрировал за 800 евро - это наше более отдаленное будущее.

 

 

Вот именно - потихоньку.

Я ничего не имею против сертификации и техосмотра. Давайте мне эвропейскую зарплату потом требуйте.

На самом деле правильно!!!  поставленная система сертификации в первую очередь бьет по непрофессионализму.


  • Falsh это нравится

#8 ВНЕ САЙТА   Dyusha

Dyusha

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 17 Mar 2015
  • 510 сообщений
  • Авто: а-ля ЛУАЗ
  • Имя:Sergei
  • Пол:Мужчина
  • Город:Николаев

Отправлено 29 December 2019 - 20:11


Вот именно - потихоньку.

Я ничего не имею против сертификации и техосмотра.

Да не нужно это все. В США спокойно обходятся без этого, но только при любой аварии могут высечь так, что мало не покажется. Вот и ездят все аккуратно.

В Турции, Грузии (не знаю как там с техосмотром), правила движения не соблюдают и в аварии не попадают - высекут, аж до не могу. А уж техника там ездит ... - не бей лежачего, а в Турции еще и пацаны по дорогам с 14 лет. И аккуратно знаете ездят.

Большое количество аварий на дорогах Украины и России вызваны не малыми штрафами, а крайне низкими наказаниями за аварии и убийства на дорогах.


  • Jasper, pilgrim и Brov это нравится

#9 ВНЕ САЙТА   kupchak

kupchak

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 24 Mar 2014
  • 793 сообщений
  • Авто: Y60, Москвич ИЖ 412 ИЭ, ендуро чекушка.
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:с.Березiвка, Iвано-Франківска обл.

Отправлено 29 December 2019 - 20:41

С одной стороны нас всех раздражает и пугает эта пресловутая сэртыхфикация. Понятное дело - в нашей замечательной стране это станет еще одной кормушкой для тех кабинетных свиней по которым итак веревка плачет.
Но посмотрите на этот вопрос под иным углом зрения...кому ж понравится. когда в него прилетит прицеп. груженый дровами по самое нехочу только потому что фаркоп для чей-то машины "прысрав сваркою кум" в несертефицированном сарае несертефицированным трансформатором и несертефицированными электродами  просроченными лет на 10???
 

Вот именно - потихоньку.
Я ничего не имею против сертификации и техосмотра. Давайте мне эвропейскую зарплату потом требуйте.
На самом деле правильно!!!  поставленная система сертификации в первую очередь бьет по непрофессионализму.

Та, неправильно це все. За причіп з дровами несе відповідальність не зварювальник, а власник ТЗ. І він, повинен думати,- кому, як, коли, для чого і де встановлювати фаркоп. Окрім того, фаркоп і зварка- речі практично не сумісні- це є механічне з'єднання. Стосовно ліцензіі( офіціали)-)))))))) це пиль, порох, який працює зовсім на інших засадах, аніж якість та гарантія. Тема стосується лєбєди. Оскільки лебідка куплена в Украіні, значить вона є законна. Лебідка призначена для встановлення на авто- факт. Оскільки лебєда продається в цій шлякотрафнутій краіні, значить вона ліцензована- також, факт. Де написано, що не можна возити ( траспортувати) лебідку, куплену в цій краіні для авто.?. Просто мусора луплять лохів, це аксіома. Є лохи;є влада, яка, лупить лохів. Це особисто моє бачення , проблеми немає. Є камера в телефоні, яка записує мусорів, є юристи. Та й, скажу я Вам, суди помінялись. Якщо будемо мовчати,- будуть і лебідки забирати)))).
  • Jasper и Новый это нравится

#10 ВНЕ САЙТА   ROLF

ROLF

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Apr 2011
  • 678 сообщений
  • Авто: Тойота Хайлакс
  • Имя:Евгений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 29 December 2019 - 20:57

Тема стосується лєбєди. Оскільки лебідка куплена в Украіні, значить вона є законна. Лебідка призначена для встановлення на авто- факт. Оскільки лебєда продається в цій шлякотрафнутій краіні, значить вона ліцензована- також, факт. Де написано, що не можна возити ( траспортувати) лебідку, куплену в цій краіні для авто.?. Просто мусора луплять лохів, це аксіома. Є лохи;є влада, яка, лупить лохів. Це особисто моє бачення , проблеми немає. 

 

Нее,ну если так рассуждать...то можно и стрелу от крана на легковушку примастырить....или манипулятор какой нибудь....типа а что?! купил в Украине...даже сертификат есть.



#11 ВНЕ САЙТА   kupchak

kupchak

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 24 Mar 2014
  • 793 сообщений
  • Авто: Y60, Москвич ИЖ 412 ИЭ, ендуро чекушка.
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:с.Березiвка, Iвано-Франківска обл.

Отправлено 29 December 2019 - 21:04

Тема стосується лєбєди. Оскільки лебідка куплена в Украіні, значить вона є законна. Лебідка призначена для встановлення на авто- факт. Оскільки лебєда продається в цій шлякотрафнутій краіні, значить вона ліцензована- також, факт. Де написано, що не можна возити ( траспортувати) лебідку, куплену в цій краіні для авто.?. Просто мусора луплять лохів, це аксіома. Є лохи;є влада, яка, лупить лохів. Це особисто моє бачення , проблеми немає. 
 
Нее,ну если так рассуждать...то можно и стрелу от крана на легковушку примастырить....или манипулятор какой нибудь....типа а что?! купил в Украине...даже сертификат есть.

Тема стосується лєбєди. Оскільки лебідка куплена в Украіні, значить вона є законна. Лебідка призначена для встановлення на авто- факт. Оскільки лебєда продається в цій шлякотрафнутій краіні, значить вона ліцензована- також, факт. Де написано, що не можна возити ( траспортувати) лебідку, куплену в цій краіні для авто.?. Просто мусора луплять лохів, це аксіома. Є лохи;є влада, яка, лупить лохів. Це особисто моє бачення , проблеми немає. 
 
Нее,ну если так рассуждать...то можно и стрелу от крана на легковушку примастырить....или манипулятор какой нибудь....типа а что?! купил в Украине...даже сертификат есть.

Тема стосується лєбєди. Оскільки лебідка куплена в Украіні, значить вона є законна. Лебідка призначена для встановлення на авто- факт. Оскільки лебєда продається в цій шлякотрафнутій краіні, значить вона ліцензована- також, факт. Де написано, що не можна возити ( траспортувати) лебідку, куплену в цій краіні для авто.?. Просто мусора луплять лохів, це аксіома. Є лохи;є влада, яка, лупить лохів. Це особисто моє бачення , проблеми немає. 
 
Нее,ну если так рассуждать...то можно и стрелу от крана на легковушку примастырить....или манипулятор какой нибудь....типа а что?! купил в Украине...даже сертификат есть.

Так Ви самі дали відповідь-стріла від КРАНА, а маніпулятор від МАНІПУЛЯТОРА. А лєбєда розрахована на певну вагу авто....

#12 ВНЕ САЙТА   ROLF

ROLF

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Apr 2011
  • 678 сообщений
  • Авто: Тойота Хайлакс
  • Имя:Евгений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 29 December 2019 - 21:12

Как бы краны тоже разной грузоподъемности бывают...



#13 ВНЕ САЙТА   kupchak

kupchak

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 24 Mar 2014
  • 793 сообщений
  • Авто: Y60, Москвич ИЖ 412 ИЭ, ендуро чекушка.
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:с.Березiвка, Iвано-Франківска обл.

Отправлено 29 December 2019 - 21:24

Далі- більше. Хто сказав, що заборонено встановлювати багажніки на дах легкових авто? Вони ж не комплектувались ними з заводу? Чи ДХО, чи ПТФ? Чи тонувати задні вікна? Чи встановлювати савбуфери в багажник? Чи красити колесні диски в червоний колір??! Чи заливати тормозуху в фари жигулів??? Якщо законодавець чітко пропише якись пункт в законі- тоді питань нема. Це, як, з дитячими кріслами. Написано в законі,- "спецзасоби". В мене троє дітей і двоє онуків. І я везу всіх в авто- а спецзасіб,- теща, яка це все контролює. Нехай доказують зворотнє))))).
  • FWDoffRoad это нравится

#14 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 2000 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 29 December 2019 - 22:02

 За причіп з дровами несе відповідальність не зварювальник, а власник ТЗ. І він, повинен думати,- кому, як, коли, для чого і де встановлювати фаркоп. 

НУ - классно!!! А если владелец скажем художник каким местом он будет думать...

Это чего по Вашей логике - я купил фаркоп а потом с ним на "Патона" съездить дефектоскопию делать. Вот чтоб владелец не нес ответственности за используемое изделие и его установку и нужна сертификация изделий и мастерских...ну это естественно в цивилизованных странах.


  • Вадик это нравится

#15 ВНЕ САЙТА   kupchak

kupchak

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 24 Mar 2014
  • 793 сообщений
  • Авто: Y60, Москвич ИЖ 412 ИЭ, ендуро чекушка.
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:с.Березiвка, Iвано-Франківска обл.

Отправлено 29 December 2019 - 22:22

))))Правильно, в цивілізованих краінах. Теми не стосується, але, як приклад. В мене є дозвіл на носіння та зберігання зброі. Читаємо уважно- НОСІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ. Якщо я буду зі зброєю сидіти, лежати, стояти, повзати, плавати, літати ( це не носіння)- мене зобов'язані закрити. Зберігати зброю я зобов'язаний в сейфі, або носити в чохлі,- все решта- кримінал. Дибілізм держави. Де написано, що власник ТЗ не має права на лєбєду, яку він купив в Украіні, в магазині, яка призначена на встановлення на авто і відповідає вазі авто. Просто ми не боремось.Нам всім легше заплатити трохи грошей і зекономити свій час ...
  • Jasper это нравится

#16 ВНЕ САЙТА   katran

katran

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 17 Nov 2011
  • 57 сообщений
  • Авто: suzuki samurai sj 413
  • Имя:Андрей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Одесса

Отправлено 29 December 2019 - 22:34

+100



#17 ВНЕ САЙТА   Mazutoff

Mazutoff

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 28 Jul 2016
  • 49 сообщений
  • Авто: Renault Kangoo, Ford Fusion, TLC-80
  • Имя:Владимир
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 30 December 2019 - 20:31

 натякнули мені на п. ПДР 31.1

 

Пункт 31.1 ПДР є бланкетною нормою, тобто не встановлює конкретного правила поведінки, а відсилає до невизначеного кола нормативних актів у вигляді стандартів, правил, інструкцій і т.д. А якщо правило поведінки не визначене, то як його можливо порушити? І перед тим, як доводити, що автомобіль відповідає вимогам, бажано дізнатися, які ці вимоги та якими нормативними актами встановлені.


  • kupchak это нравится

#18 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 2000 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 30 December 2019 - 22:10

 І перед тим, як доводити, що автомобіль відповідає вимогам,

А еще есть  /презумпция невиновности/  - пусть они доказывают что авто не соответствует.  Где в ПДД написано что на машину нельзя ставить лебедку??? Полно машин выпускающихся с лебедкой с  завода. Эдак и до музла с вуфером в багажнике доколупаться можно - этож самостоятельная установка спецсредств330.gif И до тещи на заднем диване - ее ж  "с завода" там не було.330.gif  



#19 ВНЕ САЙТА   faust

faust

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 28 Dec 2008
  • 2000 сообщений
  • Авто: TLC80 1HZ
  • Имя:Сергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:kiev

Отправлено 30 December 2019 - 23:06

Які основні вимоги та порядок здійснення переобладнання транспортних засобів?

 

Переобладнання транспортних засобів повинно здійснюватися у відповідності до вимог Закону України «Про дорожній рух». Так, вказаним законом визначено, що переобладнання транспортних засобів, тобто зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.

Переобладнання транспортного засобу для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива проводиться суб’єктом господарювання, який має свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на відповідний вид переобладнання.

Переобладнання транспортних засобів, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії повинно бути погоджене з виробниками транспортних засобів або спеціально уповноваженими на це Кабінетом Міністрів України організаціями, до яких належать ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та Головний сервісний центр МВС (зауваження: наразі ще не завершені роботи з унесення відповідних змін до законодавства (внесено тільки у 1388).

Переобладнання транспортного засобу, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії потребує погодження.

 

 

 

 

Покажите мне здесь слово ЛЕБЕДКА !!!  Где написано что лебедка является СПЕЦИАЛЬНЫМ ОБОРУДОВАНИЕМ !!! И С каких это таких пор милицьянт на дороге стал ЭКСПЕРТОМ по стандартам що стосуються безпеки дорожнього руху. 

Что реально он может пришить - смену типа двигателя 330.gif в определенных пределах будет прав -бывало на лебедке ездил.278.gif


Сообщение отредактировал faust: 30 December 2019 - 23:07


#20 ВНЕ САЙТА   Mazutoff

Mazutoff

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 28 Jul 2016
  • 49 сообщений
  • Авто: Renault Kangoo, Ford Fusion, TLC-80
  • Имя:Владимир
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 30 December 2019 - 23:22

... пусть они доказывают что авто не соответствует.

Таки, да. Я в случаях "сказочных претензий" говорил гайцам, чтобы они хоть в уме (если таковой присутствует) прикинули, что будут писать в протоколе. А потом прикинули, что будут говорить в суде, при обжаловании их постановления. Поскольку ч.2 ст 77 Кодекса Административного судопроизводства обязывает их доказать правомерность своего решения. Если в данном случае полицаи уверены в безупречности логической цепочки "установил лебедку – нарушил п.31.1 ПДД", то пусть пишут протокол. Но здравый смысл говорит, что между установкой лебедки и нарушением п. 31.1 ПДР должен быть какой-то логический переход в виде нормативного акта, упомянутого в этом пункте (стандарт, правило, инструкция и т.д.), который признает установку лебедки противоправной и подведет нас к нарушению п.31.1 ПДД.

 






Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN