Raptor Львів - Народ, подскажи !!! - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

Raptor Львів


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 16

#1 ВНЕ САЙТА   Chipsuk

Chipsuk

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 05 Jan 2019
  • 29 сообщений
  • Авто: Patrol Y61
  • Имя:Маркіян
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львів

Отправлено 26 February 2019 - 20:55

Доброго всім вечора. Полазивши по форумі знайшов багато цікавоЇ інформаціЇ про Raptor. Так як моє авто давно вже має жахливе лако-фарбове покриття вирішив перемалювати у Raptor усю машину. Мені потрібні фахівці щоб її підготували і повністю помалювали під ключ, але все, як рекомендує виробник. Питання в тому, хто може це зробити у місті Львів???? Тут багато реклами і порад стосовно Києва і в інтернеті є багато інформації, але мені не варіант їхати до Києва. В нас у Львові в пошуку вибиває гараж 23, можливо хтось про нього чув і може поділитись досвідом, або порадити когось грамотного зі Львова ? Дякую



#2 ВНЕ САЙТА   AntDroid

AntDroid

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jan 2010
  • 1569 сообщений
  • Авто: TLC 100, LTC 2, VW T5, УАЗ 469
  • Имя:Антон
  • Город:Киев

Отправлено 27 February 2019 - 14:35

В любом случае - это надолго машину оставлять, так что можно и в Киев загнать месяца на полтора-два.



#3 ВНЕ САЙТА   Chipsuk

Chipsuk

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 05 Jan 2019
  • 29 сообщений
  • Авто: Patrol Y61
  • Имя:Маркіян
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львів

Отправлено 27 February 2019 - 16:01

В любом случае - это надолго машину оставлять, так что можно и в Киев загнать месяца на полтора-два.

На 2 місяці ?? ого думав 21 день і все готово. Та всеодно в Київ 550 км додаткові витрати на пальне. Шукаю тут когось на місці



#4 ВНЕ САЙТА   AntDroid

AntDroid

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jan 2010
  • 1569 сообщений
  • Авто: TLC 100, LTC 2, VW T5, УАЗ 469
  • Имя:Антон
  • Город:Киев

Отправлено 27 February 2019 - 16:06

На 2 місяці ?? ого думав 21 день і все готово. Та всеодно в Київ 550 км додаткові витрати на пальне. Шукаю тут когось на місці

21 день - это только краска полимеризоваться будет. А подготовить машину к покраске? Или планировалось прямо сверху по "жахливому лако-фарбовому покриттю" раптором заливать?

А с ценами на покраску всего авто ознакомлены? Думается, тут расходы на транспортировку авто в Киев сильно картину не поменяют.



#5 ВНЕ САЙТА   Chipsuk

Chipsuk

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 05 Jan 2019
  • 29 сообщений
  • Авто: Patrol Y61
  • Имя:Маркіян
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львів

Отправлено 27 February 2019 - 16:13

21 день - это только краска полимеризоваться будет. А подготовить машину к покраске? Или планировалось прямо сверху по "жахливому лако-фарбовому покриттю" раптором заливать?

А с ценами на покраску всего авто ознакомлены? Думается, тут расходы на транспортировку авто в Киев сильно картину не поменяют.

А в Києві когось можете порадити ?? Та воно не таке вже і жахливе, десь там трохи шпаклі, десь там трохи іржі ))))))))))



#6 ВНЕ САЙТА   AntDroid

AntDroid

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 06 Jan 2010
  • 1569 сообщений
  • Авто: TLC 100, LTC 2, VW T5, УАЗ 469
  • Имя:Антон
  • Город:Киев

Отправлено 27 February 2019 - 16:43

https://www.offroadm...раска-раптором/



#7 ВНЕ САЙТА   Koya

Koya

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 10 Dec 2007
  • 952 сообщений
  • Авто: 1996 Ford Bronco 5.8
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львов

Отправлено 27 February 2019 - 18:07

Я б не радив робити халтуру, позлізає все. Також на позашляховику шпаклівка то страшна річ, тріскає від кручення кузова і потім під нею корозія все буде жерти. Краще не ідеальна поверхня, але без шпаклівки.

Є ще варіант шпаклювання оловом, але в Україні є небагато людей які можуть то зробити.

Стосовно підготовки... там її вартість буде 95% вартості робіт, якщо не більше (вартість матеріалів то окрема тема). І підготовка може зайняти і місяць і два. А підчас підготовки почнуть проявлятися проблеми, дірки які треба варити, ржавчина яку треба виводити і тд... Я бачив десятки авто, і лише декілька були нормально зроблені, решта вже гниють, шпакля потріскала і тд.

 

Також треба зрозуміти, що дешево і добре зробити то не вийде. Треба бути готовим потратитись, і якщо вартість пального в Київ-назад вже проблема, то не варто починати. Якщо грошей дійсно немає і треба хоч щось зробити, можна просто пройтися наждачкою по машині, обезжирити, підгрунтувати і задути самому на вулиці у теплий безвітряний день.


Сообщение отредактировал Koya: 27 February 2019 - 18:10

  • AntDroid, Itonix и Chipsuk это нравится

#8 ВНЕ САЙТА   Chipsuk

Chipsuk

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 05 Jan 2019
  • 29 сообщений
  • Авто: Patrol Y61
  • Имя:Маркіян
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львів

Отправлено 27 February 2019 - 18:28

Я б не радив робити халтуру, позлізає все. Також на позашляховику шпаклівка то страшна річ, тріскає від кручення кузова і потім під нею корозія все буде жерти. Краще не ідеальна поверхня, але без шпаклівки.

Є ще варіант шпаклювання оловом, але в Україні є небагато людей які можуть то зробити.

Стосовно підготовки... там її вартість буде 95% вартості робіт, якщо не більше (вартість матеріалів то окрема тема). І підготовка може зайняти і місяць і два. А підчас підготовки почнуть проявлятися проблеми, дірки які треба варити, ржавчина яку треба виводити і тд... Я бачив десятки авто, і лише декілька були нормально зроблені, решта вже гниють, шпакля потріскала і тд.

 

Також треба зрозуміти, що дешево і добре зробити то не вийде. Треба бути готовим потратитись, і якщо вартість пального в Київ-назад вже проблема, то не варто починати. Якщо грошей дійсно немає і треба хоч щось зробити, можна просто пройтися наждачкою по машині, обезжирити, підгрунтувати і задути самому на вулиці у теплий безвітряний день.

Якщо не складно "потратитись" в скільки може влетіти, точної суми я розумію ніхто не скаже, але цікаво хоча б приблизно, що при найгіршому розкладі може винести?



#9 ВНЕ САЙТА   Koya

Koya

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 10 Dec 2007
  • 952 сообщений
  • Авто: 1996 Ford Bronco 5.8
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львов

Отправлено 27 February 2019 - 19:22

Перш за все, що мається на увазі під усією машиною ? Кузов повністю, включаючи дно та салон, чи ззовні все ? Кузов для покраски розбирається до металу чи торпедо не знімається ?

Запчастини типу кріплень, та різних дрібниць будуть купуватися нові, чи щось буде ліпитися як вийде ?



#10 ВНЕ САЙТА   Koya

Koya

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 10 Dec 2007
  • 952 сообщений
  • Авто: 1996 Ford Bronco 5.8
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львов

Отправлено 27 February 2019 - 19:32

Ну і треба бачити в якому стані кузов, там може бути все ідеально, тільки обробити та фарбувати, а може бути сито, яке треба буде місяць варити.


  • Chipsuk это нравится

#11 ВНЕ САЙТА   Chipsuk

Chipsuk

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 05 Jan 2019
  • 29 сообщений
  • Авто: Patrol Y61
  • Имя:Маркіян
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львів

Отправлено 27 February 2019 - 20:02

Ну і треба бачити в якому стані кузов, там може бути все ідеально, тільки обробити та фарбувати, а може бути сито, яке треба буде місяць варити.

Зрозумів, що діло дуже серйозне, буду думати тепер чи варто починати. Дякую за відповідь



#12 ВНЕ САЙТА   Koya

Koya

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 10 Dec 2007
  • 952 сообщений
  • Авто: 1996 Ford Bronco 5.8
  • Имя:Ярослав
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львов

Отправлено 28 February 2019 - 08:17

Якщо дуже треба, просто перетри наждачкою і пофарбуй сам :) Але чекати дуже багато не потрібно від того



#13 ВНЕ САЙТА   sergei

sergei

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 03 Nov 2005
  • 1182 сообщений
  • Авто: Land Cruiser 105, 4,2D, Duster 1.5 dCi
  • Имя:Cергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Червоноград

Отправлено 28 February 2019 - 20:20

Можна і плівкою «під раптор» обклеїти.

#14 ВНЕ САЙТА   Chipsuk

Chipsuk

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 05 Jan 2019
  • 29 сообщений
  • Авто: Patrol Y61
  • Имя:Маркіян
  • Пол:Мужчина
  • Город:Львів

Отправлено 01 March 2019 - 10:57

Можна і плівкою «під раптор» обклеїти.

Є якісь інформація про плівку, щоб почитати?? Можливо знаєте хто хаймається??



#15 ВНЕ САЙТА   MaxGregor

MaxGregor

    Гость

  • Юзер
  • Регистрация: 15 Feb 2019
  • 13 сообщений
  • Авто: Ferrari
  • Имя:Max
  • Пол:Мужчина
  • Город:Черкассы

Отправлено 01 March 2019 - 16:53

А чего так долго красить будут?273.gif



#16 ВНЕ САЙТА   sergei

sergei

    Гвардеец

  • Юзер
  • PipPip
  • Регистрация: 03 Nov 2005
  • 1182 сообщений
  • Авто: Land Cruiser 105, 4,2D, Duster 1.5 dCi
  • Имя:Cергей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Червоноград

Отправлено 01 March 2019 - 18:25

Є якісь інформація про плівку, щоб почитати?? Можливо знаєте хто хаймається??

У Львові не має бути з цим проблем. Той самий Гараж 23. Вони вже дуже давно працюють. Біля 20 років точно. Думаю руку вже набили.
В мене на L200 така плівка. Мені подобається. Правда я її не клеїв, а купив таку.
  • Chipsuk это нравится

#17 ВНЕ САЙТА   tsunik

tsunik

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 18 Jun 2015
  • 114 сообщений
  • Авто: MPS 2.5D
  • Имя:Андрей
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев,Бровары

Отправлено 03 March 2019 - 12:22

У Львові не має бути з цим проблем. Той самий Гараж 23. Вони вже дуже давно працюють. Біля 20 років точно. Думаю руку вже набили.
В мене на L200 така плівка. Мені подобається. Правда я її не клеїв, а купив таку.


Стосовно плівки,якщо авто в гарному стані-плівка норм варіант,а коли ж під шаром фарби і грунту вже пішла корозія(напр. так було в мене на мпс),тоді плівка зіграє ведмежу послугу-зовні буде все ок,а зсередини може бути біда.
Тому до обтягування плівкою є сенс спочатку привести авто до ладу.




Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN