Новое в балансировке шин - Страница 4 - Про Шины и Диски - OffRoadMaster.com - стиль жизни 4х4!

Перейти к содержимому


Фотография

Новое в балансировке шин


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 62

#61 ВНЕ САЙТА   Шпион

Шпион

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 29 Sep 2008
  • 2523 сообщений
  • Авто: МПВ4
  • Имя:Валера
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 13 May 2016 - 08:18

Я замовляв такі шарики, і мені підбирали ніби за розміром моїх колес ( silverstone xtrem 35/12,5 r16) і прислали пофасовані в пакетиках! Чесно кажучи після дослідження по форумах і по просторах інтернету очікувавтрошки кращого! Поки не поставив грузики колеса теліпало дуже сильно! Можливо мені не ту масу вислали того бісера, а можливо ще щось!

Скорее всего не ту массу выслали. У меня на моих 265\75\16 Cooper ST Maxx набор грузиков варьируется от 100 до 300гр. Могу представить сколько надо сыпать в 35". 



#62 ВНЕ САЙТА   Wins

Wins

    Юнкер

  • Юзер
  • Pip
  • Регистрация: 29 May 2012
  • 127 сообщений
  • Авто: TLC
  • Имя:Степан
  • Пол:Мужчина
  • Город:Хуст

Отправлено 13 May 2016 - 09:27

Wins, так а что в итоге, колеса не балансируются?

Я думаю що дійсно не ту масу цього бісера дали, бо якщо я памятаю було по 150 грам в кожному пакетику тобто по таблиці на 33 колеса! Колеса збалансіровали тільки на вулканізації для вантажних автомобілів! Поклали грузики якими балансують вантажні авто і все стало добре!
Я думаю, що цей бісер ідеальний для джиперів балансір колес, тому-що в нього дуже багато плюсів, але думаю потрібно не тільки під розмір резини підберати грамаш, а і під модель резини ( маю на увазі м/т і а/т резину які по своєму протектору і зубатості дуже відрізняются)!

#63 ВНЕ САЙТА   Шпион

Шпион

    Гвардеец

  • ORM
  • PipPip
  • Регистрация: 29 Sep 2008
  • 2523 сообщений
  • Авто: МПВ4
  • Имя:Валера
  • Пол:Мужчина
  • Город:Киев

Отправлено 13 May 2016 - 10:42

Минус такого биссера в том, что раззувшись на бездоре его можно выкинуть.






Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей


© 2004 - 2024 Offroadmaster ®
create & support by PAVLOFF & VOIN